Jazykové kurzy španělštiny

Tříměsíční on-line kurz španělštiny - úplní začátečníci A0

Živá on-line výuka s lektorem. Gramatický kurz španělštiny jedinečnou Nepustilovou metodou pro širokou veřejnost od 12 let. Výuka v tomto kurzu probíhá 2x týdně 2 hodiny v ranních nebo večerních hodinách.
Po úspěšném zakončení kurzu můžete postoupit do vyššího stupně pokročilosti. 
Celková délka kurzu je 44 hodin (44 x 60min). 

2 varianty na výběr:

Aktivní účast: Aktivní zapojení do výuky, dotazy na lektora. Možnost 3 nahrávek zdarma v případě absence.

Pasivní účast: Uvidíte a uslyšíte veškerý výklad lektora včetně zápisu na tabuli. Obdržíte všechny studijní podklady od lektora a zápisky z hodin, tak jako studenti aktivní výuky.

Pasivní účast nezahrnuje:

 • možnost nahrazení zmeškané výuky (videozáznam z výuky pouze za poplatek)
 • aktivní vstupování do výuky (budete mít vypnutý mikrofon)
 • možnost mít zapnutou kameru na vašem zařízení (lektor a ani ostatní žáci neuvidí váš obraz)

Detail kurzu

Termín
30. 9. 2024 - 11. 12. 2024
Kód
S11 on
Den
Pondělí, Středa
Čas
20:00-22:00
Místo
On-line, On-line
Počet lekcí
22
Celkem hodin
44x 60 min.
Lektorem je
Michaela Jílková
Aktivně
6 790 Kč
Pasivně
5 290 Kč
Objednat kurz

Učebnice ke kurzu

Učebnice můžete přidat v objednávce kurzu.

Španělština - Skripta pro úplné začátečníky

Španělština - Skripta pro úplné začátečníky

Skripta španělštiny pro úplné začátečníky.

300 Kč

Jaká je vstupní úroveň tohoto kurzu?

Nepředpokládají se žádné znalosti.

Úplní
začátečníci
A0
Chroničtí
začátečníci
A1
Konverzace
po A1
K1
Mírně
pokročilý
A2
Konverzace
po A2
K2
Středně
pokročilý
B1
Konverzace
po B1
K3
Více
pokročilý
B2

Co se v kurzu naučíte

V tomto kurzu se naučíte např. španělskou výslovnost, tvorbu jednoduchých vět a otázek, základní pravidelná a nepravidelná slovesa v přítomném, jednoduchém minulém a budoucím čase (tengo, tuve, tendré), rozkaz, sloveso být v jeho třech variantách (ser, estar, hay), zájmena, základní předložky a hovorové vazby.

 • Sloveso být
 • Členy, množná čísla
 • Pravidelná a nepravidelná slovesa
 • Zvratná slovesa
 • Zájmena (osobní, přivlastňovací, ukazovací)
 • Průběhový čas přítomný
 • Budoucí čas
 • Jednoduchý minulý čas
 • Často kladené otázky

  Pokud na svou otázku nenajdete odpověď, kontaktujte nás

  Pokud nejste úplný začátečník, doporučujeme vám zdarma náš nezávazný on-line rozřazovací test.
  Do 20 minut zjistíte vaši jazykovou úroveň a získáte nabídku kurzů vhodných přímo pro vás. S výběrem kurzu vám také rádi poradíme osobně, mailem či telefonicky.

  Pokud vám nebude vyhovovat zvolená pokročilost, kontaktujte co nejdříve naši kancelář, kde s vámi individuálně vyřešíme přesun do jiného kurzu.

  Pokud jste si nevybrali, rádi vám vytvoříme individuální výuku na míru, stačí vyplnit krátký formulář. Můžete k sobě přizvat i rodinu nebo přátele. 

  Abychom vám mohli garantovat vaše místo, je potřeba uhradit kurzovné předem, a to do 2 pracovních dnů od zaslání přihlášky. 
  Pokud by se kurz z kapacitních důvodů neotevřel, bude Vám celá částka vrácena zpět na bankovní účet také nejpozději do 2 pracovních dní od informování o neotevření kurzu.
   

  Kurzovné můžete hradit jednoduše kartou on-line na našem webu, bankovním převodem či v hotovosti nebo kartou v našem jazykovém obchůdku na Kounicově 31 v Brně. Přijímáme také platby benefitními systémy. 

  Ano, akceptujeme poukázky Edenred (Academica, Multi, Compliments a Benefits Card), Sodexo (Smart Pass, Fokus Pass, Dárková Pass, Bonus Pass, Flexi Pass a Flexipass Card, E-pass). Platbu můžete provést přes Benefit Management s.r.o. (Benefit Plus) či Benefity a.s. a po domluvě lze na naše kurzy využít i příspěvky FKSP. Kurz můžete uhradit tímto způsobem celý nebo jen jeho část.

  Ano, při včasném objednání kurzu můžete získat slevu v rámci nabídky First Minute. Slevu můžete získat také při opakování kurzu stejné urovně nebo pokračování v kurzu vyšší úrovně. A v případě registrace na našem webu, získáte slevu 10% na zboží z našeho e-shopu. Informace o dalších slevách najdete na stránce
  Slevy a platební metody

  Naše kurzy navštěvují lidé všech věkových kategorií, od studentů po seniory. Nejvíce je zastoupen věk 30 - 55 let. Minimální doporučovaná věková hranice je s ohledem na způsob výkuky Nepustilovou metodou 12 let. 

  Nepustilova metoda pracuje se 100% zapojením všech studentů. Omezená je tedy pouze prosotory, kde výuka probíhá. Naše učebny mají maximální kapacitu od 12 do 24 studentů. Gramatické prezenční kurzy navštěvuje obvykle 8 – 16 studentů (max. 24). V konverzačních prezenčních kurzech vyučujeme zpravidla 4 – 6 osob (max. 8). On-line výuku v gramatických kurzech se účastní většinou 6 - 10 (aktivních) studentů (max. 12 aktivních) a v konverzačních kurzech 4 – 6 studentů (max. 7).

  Vzhledem k unikátnosti Nepustilovy metody pracujeme v kurzech s vlastními učebnicemi a skripty. Využijete je nejen v kurzu, ale také v rámci samostudia. Učebnice můžete zakoupit současně s objednávkou kurzu, či kdykoliv objednat na našem e-shopu.

  Řídíme se platnými legislativními předpisy a dodržujeme doporučená hygienická opatření. Pokud by došlo k uzavření naší školy, bude výuka probíhat on-line formou. 

  To záleží hlavně na vás, vaší píli a časových možnostech. V našich týdenních intenzivních kurzech se za pouhý týden můžete posunout o jednu úroveň výše. Nesmíte však zapomenout, že teprve cvičení a opakování z vás dělá mistra.

  Nepustilova metoda výuky je založena na 3 hlavních principech: logika – dril – humor. Jejím cílem není biflování, ale porozumění principům cizího jazyka, rychlé zvládnutí gramatiky a následné rozšiřování slovní zásoby četbou. Společný dril, kdy mluví celá skupina, eliminuje ostych jedince a všichni studenti jsou neustále v akci. Naše metoda je opatřena ochrannou známkou.

  Pokud máte zájem podívat se na výuku osobně, vyplňte prosím přihlášku na ukázkovou lekci. Budeme vás kontaktovat ohledně volných termínů. 

  Na vaši žádost vám rádi vystavíme certifikát o absolvování kurzu, který vám zašleme emailem.

  Ano, dárkové poukazy jsou u našich klientů velmi oblíbené, hlavně v předvánočním období. Darovat můžete poukaz na konkrétní kurz nebo si jen zvolit libovolnou hodnotu a výběr kurzu nechat na obdarovaném. Platnost poukazu je jeden rok.