Francouzština on-line

V našich on-line kurzech se připravíte na maturitu, pracovní pohovor nebo si jen splníte přání.
Průběh a obsah výuky v on-line kurzech je stejný jako v našich oblíbených prezenčních kurzech
pouze s tím rozdílem, že nemusíte docházet do učebny a vše zvládnete z místa, kde se zrovna nacházíte.
 

 

On-line kurzy s výhodami, které jinde nenajdete - živá online výuka  


Učíme úspěšnou Nepustilovou metodou
Stejně jako v našich oblíbených prezenčních kurzech, tak i v on-line prostředí vás cizí jazyk naučíme pomocí Nepustilovy metody založené na logickém vysvětlení gramatiky a aktivním drilu. Díky tomu si své znalosti zafixujete a budete je používat automaticky, bez zdlouhavého přemýšlení.

Jedinečná cena 148 Kč/60 minut výuky
Už jste si zkusili spočítat, kolik zaplatíte za 60 minut výuky v jazykové škole? U nás počítat nemusíte, je to pouhých 148 Kč za 60 minut. A využijete-li některou z našich akcí nebo slev, budete studovat ještě výhodněji!

On-line kurzy s férovým přístupem
Pokud máte pochybnosti nebo jste v on-line prostředí nováčci, objednejte si pouze pasivní účast v kurzu za sníženou cenu. Uvidíte tak i uslyšíte kompletní výuku v celé délce s tím rozdílem, že se do ní nebudete aktivně zapojovat. Věříme, že budete spokojeni, tak jako naprostá většina našich klientů.

Až 3 posluchači za jedno kurzovné
Přizvěte kamarády, partnera nebo děti. Do výuky se za jedno kurzovné mohou zapojit až 3 účastníci (1 aktivní a 2 posluchači). Užijte si společné chvíle a radost ze získávání nových vědomostí.

Nahrazování zmeškané výuky
Nemůžete se zúčastnit některé lekce? Zajistíme vám videozáznam. Tuto službu můžete využít během kurzu až třikrát. Další možností je náhrada zmeškané výuky v některém z paralelně běžících kurzů stejné úrovně nebo zaslání zápisu probrané látky.

Výuku povede tým zkušených lektorů
Ve světě on-line jsme úspěšně odučili již stovky kurzů a získali spoustu kladných ohlasů ze strany studentů. On-line kurzy se staly součástí naší stálé nabídky a vypisujeme je pravidelně pro různé stupně pokročilosti. Nadšení a profesionálně vyškolení lektoři jsou hlavním důvodem, proč se k nám studenti tak rádi vracejí.

On-line kurzy pro skřivany i sovy
Buďte pány svého času a prostoru. To vy si určíte, kdy a kde se chcete vzdělávat. Stačí připojení k internetu, počítač nebo mobilní telefon a sluchátka s mikrofonem. Navíc ušetříte čas a peníze za dopravu. Vybírat můžete z ranních nebo večerních on-line kurzů. 

Jednoduché připojení a technická podpora
Platforma ZOOM, kterou používáme k výuce, je přehledná a intuitivní. Před zahájením kurzu obdržíte jednoduchý návod k připojení a bude vám k dispozici naše technická podpora na telefonu. Každý lektor v úvodu provede také krátké zaškolení.

Vlastní výukové materiály
Máme vlastní osvědčené výukové materiály zpracované Nepustilovou metodou. Přehled všech produktů najdete v našem e-shopu nebo vás rádi přivítáme v našem Jazykovém obchůdku, kde si vše můžete prohlédnout a přímo zakoupit.

On-line sekce pro studenty
Na našem webu vám bude k dispozici sekce pro studenty, kde naleznete spoustu užitečných odkazů a podkladů pro samostudium.