Učíme úspěšně cizí jazyky
více než 30 let


Rodinná tradice dlouhá
více než 30 let

Od roku 1990 pomáháme našim studentům k úspěšnému zvládnutí cizího jazyka. Jsme firmou s rodinnou tradicí a díky bohatým zkušenostem se na nás můžete spolehnout. Klientů si vážíme a dbáme na profesionální a osobní přístup.  


Přehledné učebnice 
a vlastní vydavatelství

Vzhledem k originalitě metody pracuje naše jazyková škola s vlastními učebnicemi a materiály, které odpovídají moderním trendům ve vývoji jazyka. Obsahují praktické příklady pro aktivní komunikaci, jsou vhodné i pro samouky.


Nepustilova metoda
s ochrannou známkou

Naše metoda výuky nabízí osvědčený způsob jak dosáhnout bleskového pokroku v cizím jazyce. Abychom zachovali všechny její unikátní principy a zamezili jejímu často nepodařenému kopírování, opatřili jsme ji v roce 1994 ochrannou známkou. 


Zakládáme si na lidech,
naše lektory si oblíbíte

Na úspěchu Nepustilovy metody se výrazně podílí naši skvělí lektoři. Ti jsou pečlivě vybíráni a speciálně školeni. Mají vynikající jazykové znalosti i schopnost zaujmout a motivovat k těm nejlepším výkonům. Většina lektorů je součástí našeho týmu mnoho let.


Naše vyučovací hodina
má celých 60 minut

Už jste si někdy zkusili spočítat, kolik zaplatíte za 60 minut výuky v jazykové škole? U nás počítat nemusíte, cenu za hodinu výuky vidíte hned u každého kurzu. Jednu hodinu výuky u nás pořídíte již od 148 Kč/60 minut. 


Naši studenti se rádi vrací
do dalších kurzů

Úspěch pro nás znamená spokojený klient. A největší motivací jsou studenti, kteří se k nám vrací. Našimi kurzy pro veřejnost či firmy prošlo přes 70 000 studentů a více než 95% se rozhodlo s námi pokračovat v navazujících kurzech nebo studovat další cizí jazyk. 


Moderně vybavené
a prostorné učebny

Naše učebny poskytují ten správný komfort, potřebný ke studiu. Dostatečný prostor, klimatizace, káva, čaj a pohodlná křesla jsou u nás samozřejmostí. Přesvědčte se sami v naší galerii nebo na vlastní oči.


Máme téměř  100%
kladných hodnocení

Lenka P.  
„Děkuji za Vaše kurzy. Jste nepřekonatelní. Nepřestáváte mě udivovat ve vašich inovacích a neustálém vylepšování. Pokaždé na Vašich stránkách objevím nějakou novinku. Ráda do Vašich kurzů chodím“. Více referencí ...


Ucelený systém
výuky

Naše škola nabízí propracovaný systém od úrovně úplných začátečníků A0 až po uroveň pro více pokročilé B2. Ke gramatickým kurzům vypisujeme současně také konverzační kurzy tak, aby se probraná gramatika zafixovala v praxi.


Plně na sebe 
navazující kurzy

Rozvrhy v naší jazykové škole jsou sestaveny tak, aby byl klientům umožněn plynulý postup do vyššího stupně pokročilosti, nebo si kurz mohou za sníženou cenu zopakovat. 

Jak naši lektoři pracují? Podívejte se na video, ve kterém vám to ukážeme

Logo N
 

Naše metoda funguje
jen ve spojení se
skvělými lektory