Firemní výuka španělštiny

Firemní výuka

Chtěli byste zvýšit jazykovou vybavenost svých zaměstnanců? Je pro vaši firmu jazykové vzdělávání důležité?
Nabízíme vám firemní výuku jazyka osvědčenou Nepustilovou metodou. Je možné si vybrat jak gramatiku, tak konverzaci. Výuka je možná prezenčně i online, na vašem pracovišti i v našich učebnách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo rovnou vyplňte poptávkový formulář a my vám zašleme nabídku. 

Jednotlivci
Lektor se věnuje pouze jednomu studentovi. Hodinu může zaměřit přímo na problémové oblasti nebo na požadovaná témata studenta a to ve všech stupních pokročilosti. Minimální dálka individuální výuky je 10 hodin (10x60 min).

Cena: 850Kč / 60 minut včetně 21% DPH


Skupinová firemní výuka
Lektor se věnuje skupině posluchačů. Je důležité, aby studenti byli na podobné jazykové úrovni. Stupeň pokročilosti zjistíte pomocí našich rozlišovacích testů.

Cena do 5 studentů:     1.200Kč / 60 minut včetně 21% DPH
Cena do 10 studentů:    1.500Kč / 60 minut včetně 21% DPH
Cena do 20 studentů:   1.900Kč / 60 minut včetně 21% DPH

V případě výuky mimo Brno-střed bude účtována doprava 9Kč / Km. 


Týdenní intenzivní kurz
Kurz probíhá jeden týden od pondělí do pátku a posune vás v cizím jazyce o jednu celou úroveň. Do maximálního počtu 15 studentů. Celkem 40 hodin. 

Cena 59.000Kč včetně 21% DPH + doprava a ubytování (v případě mimobrněnské výuky).


EVROPSKÝ SOCIÁLNÍ FOND
Pokud hledáte partnera pro výuku cizích jazyků pro Vaše zaměstnance v rámci „Operačního programu zaměstnanosti ESF EW“, pak můžete počítat s námi.

Pro Vaše zaměstnance po dohodě s Vámi zorganizujeme výuku angličtiny, němčiny nebo francouzštiny. Absolventům po dokončení kurzu vystavíme „Potvrzení o absolvování kurzu“. Jsme připraveni při této spolupráci plnit podmínky, které musíte Vy dodržet v rámci svého projektu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců (POVEZ)“. 

Poptat firemní kurzy

Logo N
 

Naše metoda funguje
jen ve spojení se
skvělými lektory