Jazykové kurzy francouzštiny

Čtyřměsíční kurz francouzštiny - chroničtí začátečníci A1

Gramatický kurz francouzštiny unikátní Nepustilovou metodou pro širokou veřejnost od 12 let.
Výuka probíhá 1x týdně 3 hodiny v dopoledních nebo odpoledních hodinách.
Po absolvování mohou zájemci plynule pokračovat v navazujícím kurzu vyšší pokročilosti. 
Úspěšní absolventi získají certifikát o absolovování.
Celková délka kurzu je 45 hodin (45 x 60min).

Detail kurzu

Termín
21. 2. 2024 - 12. 6. 2024
Kód
F023
Den
Středa
Čas
16:45-19:45
Místo
Brno, Kounicova 39
Počet lekcí
15
Celkem hodin
45x 60 min.
Lektorem je
Iva Grajcarová
7 290 Kč
7 890 Kč

Učebnice ke kurzu

Učebnice můžete přidat v objednávce kurzu.

Francouzština - Skripta pro mírně pokročilé

Francouzština - Skripta pro mírně pokročilé

Skripta francouzštiny pro mírně pokročilé.

150 Kč
Francouzština - Skripta pro začátečníky a mírně pokročilé

Francouzština - Skripta pro začátečníky a mírně pokročilé

Skripta francouzštiny pro začátečníky a mírně pokročilé.

300 Kč
Spustit test pokročilosti

Jaká je vstupní úroveň tohoto kurzu?

Studenti se zájmem o tento kurz by měli znát základní pravidla výslovnosti, vytvořit členy určitý, neurčitý i dělivý a umět vyčasovat slovesa avoir a être. Nemělo by jim činit obtíže časovat pravidelná slovesa I., II. a III. třídy v čase přítomném, minulém složeném (passé composé) a blízkém budoucím (futur proche). V těchto časech by měli umět vytvořit také správné tvary od nepravidelných sloves aller, venir a modálních sloves. Zájemci o tento kurz nechybují v tvoření záporných vět, otázek a přídavných jmen.

Úplní
začátečníci
A0
Chroničtí
začátečníci
A1
Konverzace
po A1
K1
Mírně
pokročilý
A2
Konverzace
po A2
K2
Středně
pokročilý
B1
Konverzace
po B1
K3
Více
pokročilý
B2

Co se v kurzu naučíte

V kurzu pro chronické začátečníky si zopakujete časování pravidelných i základních nepravidelných sloves (avoir, être, aller, venir, modální slovesa) v čase přítomném, minulém složeném (passé composé) a blízkém budoucím (futur proche). Nově si k těmto znalostem přidáte poznatky o dalším francouzském minulém času imparfait a budoucím čase futur simple. Dozvíte se také, jak tvořit podmiňovací způsob a jak jej užívat v podmínkových větách. Neopomeneme ani zájmena v předmětu přímém i nepřímém a vazby venir de + infinitif a être en train de + infinitif.

 • sloveso být – être
 • sloveso mít – avoir
 • pravidelná slovesa – I., II., III. třída
 • sloveso jít/jet – aller
 • sloveso přijít/přijet – venir
 • modální slovesa
 • minulý čas – passé composé
 • minulý čas – imparfait
 • budoucí čas – futur proche
 • budoucí čas – futur simple
 • podmiňovací způsob přítomný
 • podmínkové věty
 • zájmena v předmětu přímém a nepřímém – COD/COI
 • passé récent – venir de
 • présent progressif – être en train de
 • Naše učebny

  Kudy k nám

  Často kladené otázky

  Pokud na svou otázku nenajdete odpověď, kontaktujte nás

  Pokud nejste úplný začátečník, doporučujeme vám zdarma náš nezávazný on-line rozřazovací test.
  Do 20 minut zjistíte vaši jazykovou úroveň a získáte nabídku kurzů vhodných přímo pro vás. S výběrem kurzu vám také rádi poradíme osobně, mailem či telefonicky.

  Pokud vám nebude vyhovovat zvolená pokročilost, kontaktujte co nejdříve naši kancelář, kde s vámi individuálně vyřešíme přesun do jiného kurzu.

  Pokud jste si nevybrali, rádi vám vytvoříme individuální výuku na míru, stačí vyplnit krátký formulář. Můžete k sobě přizvat i rodinu nebo přátele. 

  Abychom vám mohli garantovat vaše místo, je potřeba uhradit kurzovné předem, a to do 2 pracovních dnů od zaslání přihlášky. 
  Pokud by se kurz z kapacitních důvodů neotevřel, bude Vám celá částka vrácena zpět na bankovní účet také nejpozději do 2 pracovních dní od informování o neotevření kurzu.
   

  Kurzovné můžete hradit jednoduše kartou on-line na našem webu, bankovním převodem či v hotovosti nebo kartou v našem jazykovém obchůdku na Kounicově 31 v Brně. Přijímáme také platby benefitními systémy. 

  Ano, akceptujeme poukázky Edenred (Academica, Multi, Compliments a Benefits Card), Sodexo (Smart Pass, Fokus Pass, Dárková Pass, Bonus Pass, Flexi Pass a Flexipass Card, E-pass). Platbu můžete provést přes Benefit Management s.r.o. (Benefit Plus) či Benefity a.s. a po domluvě lze na naše kurzy využít i příspěvky FKSP. Kurz můžete uhradit tímto způsobem celý nebo jen jeho část.

  Ano, při včasném objednání kurzu můžete získat slevu v rámci nabídky First Minute. Slevu můžete získat také při opakování kurzu stejné urovně nebo pokračování v kurzu vyšší úrovně. A v případě registrace na našem webu, získáte slevu 10% na zboží z našeho e-shopu. Informace o dalších slevách najdete na stránce
  Slevy a platební metody

  Naše kurzy navštěvují lidé všech věkových kategorií, od studentů po seniory. Nejvíce je zastoupen věk 30 - 55 let. Minimální doporučovaná věková hranice je s ohledem na způsob výkuky Nepustilovou metodou 12 let. 

  Nepustilova metoda pracuje se 100% zapojením všech studentů. Omezená je tedy pouze prosotory, kde výuka probíhá. Naše učebny mají maximální kapacitu od 12 do 24 studentů. Gramatické prezenční kurzy navštěvuje obvykle 8 – 16 studentů (max. 24). V konverzačních prezenčních kurzech vyučujeme zpravidla 4 – 6 osob (max. 8). On-line výuku v gramatických kurzech se účastní většinou 6 - 10 (aktivních) studentů (max. 12 aktivních) a v konverzačních kurzech 4 – 6 studentů (max. 7).

  Vzhledem k unikátnosti Nepustilovy metody pracujeme v kurzech s vlastními učebnicemi a skripty. Využijete je nejen v kurzu, ale také v rámci samostudia. Učebnice můžete zakoupit současně s objednávkou kurzu, či kdykoliv objednat na našem e-shopu.

  Řídíme se platnými legislativními předpisy a dodržujeme doporučená hygienická opatření. Pokud by došlo k uzavření naší školy, bude výuka probíhat on-line formou. 

  To záleží hlavně na vás, vaší píli a časových možnostech. V našich týdenních intenzivních kurzech se za pouhý týden můžete posunout o jednu úroveň výše. Nesmíte však zapomenout, že teprve cvičení a opakování z vás dělá mistra.

  Nepustilova metoda výuky je založena na 3 hlavních principech: logika – dril – humor. Jejím cílem není biflování, ale porozumění principům cizího jazyka, rychlé zvládnutí gramatiky a následné rozšiřování slovní zásoby četbou. Společný dril, kdy mluví celá skupina, eliminuje ostych jedince a všichni studenti jsou neustále v akci. Naše metoda je opatřena ochrannou známkou.

  Pokud máte zájem podívat se na výuku osobně, vyplňte prosím přihlášku na ukázkovou lekci. Budeme vás kontaktovat ohledně volných termínů. 

  Na vaši žádost vám rádi vystavíme certifikát o absolvování kurzu, který vám zašleme emailem.

  Ano, dárkové poukazy jsou u našich klientů velmi oblíbené, hlavně v předvánočním období. Darovat můžete poukaz na konkrétní kurz nebo si jen zvolit libovolnou hodnotu a výběr kurzu nechat na obdarovaném. Platnost poukazu je jeden rok.