Jazykové kurzy angličtiny

Jednodenní workshop angličtiny - konverzace po B1

Chcete aktivizovat svou angličtinu a zároveň zažít něco nového? Navštivte náš čtyřhodinový workshop, ve kterém si vyberete prostředí a žánr příběhu, vytvoříte si postavy a vzápětí s těmito postavami zažijete zábavný příběh.

Této hře se říká stolní RPG, vyprávěcí hra, nebo hra na hrdiny, a jejími nejznámějšími příklady jsou Dračí doupě a Dungeons & Dragons. Prostředí si můžete vybrat buď klasické (fantasy, scifi, pohádka), anebo se zaměřením na užitečnou slovní zásobu (např. letiště, supermarket, kancelář). V obou případech si pak můžete vybrat mezi žánrem dobrodružným, komediálním, či hororovým. Vaše hra například může být souboj se zlou vílou v pohádkovém prostředí, anebo vtipná honička v supermarketu.

V tomto workshopu budete vhozeni do vody konverzace, ale pokud budete tápat, lektor v případě nouze přepne do češtiny. Workshop je skvělý také jako teambuildingová aktivita pro 3-6 známých či kolegů. 

Detail kurzu

Termín
10. 6. 2023 - 10. 6. 2023
Kód
ARPGK3
Den
Sobota
Čas
16:00-20:00
Místo
Brno, Kounicova 39
Počet lekcí
1
Celkem hodin
4x 60 min.
Počet míst
6
Lektorem je
Petra Fišerová
890 Kč
1 490 Kč
Objednat kurz

Jaká je vstupní úroveň tohoto kurzu?

U zájemců se předpokládá znalost všech frekventovaných časů činného a trpného rodu, způsobových sloves s přítomným i minulým infinitivem, znalost infinitivů a gerundií, základních vedlejších vět - vztažných, časových a podmínkových a také souslednosti časů. Předpokládá se, že zájemce má slovní zásobu na úrovni minimálně 1000-1500 slov a již přečetl nějaké knížky v angličtině.

Úplní
začátečníci
A0
Chroničtí
začátečníci
A1
Konverzace
po A1
K1
Mírně
pokročilý
A2
Konverzace
po A2
K2
Středně
pokročilý
B1
Konverzace
po B1
K3
Více
pokročilý
B2

Co se v kurzu naučíte

Rychle reagovat v angličtině; vystačit si pouze s tím, čemu pasivně rozumíte a co aktivně dokážete říct; řešit problémy v týmu a na místě improvizovat. Slovní zásoba bude záležet na výběru hry.

Naše učebny

Kudy k nám

Často kladené otázky

Pokud na svou otázku nenajdete odpověď, kontaktujte nás

Pokud nejste úplný začátečník, doporučujeme vám zdarma náš nezávazný on-line rozřazovací test.
Do 20 minut zjistíte vaši jazykovou úroveň a získáte nabídku kurzů vhodných přímo pro vás. S výběrem kurzu vám také rádi poradíme osobně, mailem či telefonicky.

Pokud vám nebude vyhovovat zvolená pokročilost, kontaktujte co nejdříve naši kancelář, kde s vámi individuálně vyřešíme přesun do jiného kurzu.

Pokud jste si nevybrali, rádi vám vytvoříme individuální výuku na míru, stačí vyplnit krátký formulář. Můžete k sobě přizvat i rodinu nebo přátele. 

Abychom vám mohli garantovat vaše místo, je potřeba uhradit kurzovné předem, a to do 2 pracovních dnů od zaslání přihlášky. 
Pokud by se kurz z kapacitních důvodů neotevřel, bude Vám celá částka vrácena zpět na bankovní účet také nejpozději do 2 pracovních dní od informování o neotevření kurzu.
 

Kurzovné můžete hradit jednoduše kartou on-line na našem webu, bankovním převodem či v hotovosti nebo kartou v našem jazykovém obchůdku na Kounicově 31 v Brně. Přijímáme také platby benefitními systémy. 

Ano, akceptujeme poukázky Edenred (Academica, Multi, Compliments a Benefits Card), Sodexo (Smart Pass, Fokus Pass, Dárková Pass, Bonus Pass, Flexi Pass a Flexipass Card, E-pass). Platbu můžete provést přes Benefit Management s.r.o. (Benefit Plus) či Benefity a.s. a po domluvě lze na naše kurzy využít i příspěvky FKSP. Kurz můžete uhradit tímto způsobem celý nebo jen jeho část.

Ano, při včasném objednání kurzu můžete získat slevu v rámci nabídky First Minute. Slevu můžete získat také při opakování kurzu stejné urovně nebo pokračování v kurzu vyšší úrovně. A v případě registrace na našem webu, získáte slevu 10% na zboží z našeho e-shopu. Informace o dalších slevách najdete na stránce
Slevy a platební metody

Naše kurzy navštěvují lidé všech věkových kategorií, od studentů po seniory. Nejvíce je zastoupen věk 30 - 55 let. Minimální doporučovaná věková hranice je s ohledem na způsob výkuky Nepustilovou metodou 12 let. 

Nepustilova metoda pracuje se 100% zapojením všech studentů. Omezená je tedy pouze prosotory, kde výuka probíhá. Naše učebny mají maximální kapacitu od 12 do 24 studentů. Gramatické prezenční kurzy navštěvuje obvykle 8 – 16 studentů (max. 24). V konverzačních prezenčních kurzech vyučujeme zpravidla 4 – 6 osob (max. 8). On-line výuku v gramatických kurzech se účastní většinou 6 - 10 (aktivních) studentů (max. 12 aktivních) a v konverzačních kurzech 4 – 6 studentů (max. 7).

Vzhledem k unikátnosti Nepustilovy metody pracujeme v kurzech s vlastními učebnicemi a skripty. Využijete je nejen v kurzu, ale také v rámci samostudia. Učebnice můžete zakoupit současně s objednávkou kurzu, či kdykoliv objednat na našem e-shopu.

Řídíme se platnými legislativními předpisy a dodržujeme doporučená hygienická opatření. Pokud by došlo k uzavření naší školy, bude výuka probíhat on-line formou. 

To záleží hlavně na vás, vaší píli a časových možnostech. V našich týdenních intenzivních kurzech se za pouhý týden můžete posunout o jednu úroveň výše. Nesmíte však zapomenout, že teprve cvičení a opakování z vás dělá mistra.

Nepustilova metoda výuky je založena na 3 hlavních principech: logika – dril – humor. Jejím cílem není biflování, ale porozumění principům cizího jazyka, rychlé zvládnutí gramatiky a následné rozšiřování slovní zásoby četbou. Společný dril, kdy mluví celá skupina, eliminuje ostych jedince a všichni studenti jsou neustále v akci. Naše metoda je opatřena ochrannou známkou.

Pokud máte zájem podívat se na výuku osobně, vyplňte prosím přihlášku na ukázkovou lekci. Budeme vás kontaktovat ohledně volných termínů. 

Na vaši žádost vám rádi vystavíme certifikát o absolvování kurzu, který vám zašleme emailem.

Ano, dárkové poukazy jsou u našich klientů velmi oblíbené, hlavně v předvánočním období. Darovat můžete poukaz na konkrétní kurz nebo si jen zvolit libovolnou hodnotu a výběr kurzu nechat na obdarovaném. Platnost poukazu je jeden rok.