Firemní jazykové kurzy

Firemní výuka

Nepustilova jazyková škola nabízí firemní výuku angličtiny a němčiny dle Vašich požadavků. Výuka probíhá přímo u Vás na pracovišti nebo můžete využít našich výukových prostor. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na info@njs.cz nebo na tel. 603526019


Individuální výuka
Lektor se věnuje pouze jednomu studentovi. Hodinu může zaměřit přímo na problémové oblasti nebo na požadovaná témata studenta a to ve všech stupních pokročilosti.

Cena: 500Kč / 60 minut + 21% DPH


Skupinová firemní výuka
Lektor se věnuje skupině posluchačů do maximálního počtu 10 studentů. Je důležité, aby posluchači byli na stejné nebo podobné jazykové úrovni. Stupeň pokročilosti si můžete zjistit pomocí našich rozlišovacích testů.

Cena: 900Kč / 60 minut + 21% DPH


Týdenní intenzivní výuka dle Vašich požadavků v celkové délce 44 hodin
Kurz probíhá buď celý týden od pondělí do soboty nebo 1-2x týdně minimálně 1,5 hod. Celkem 44 hodin. Kurz může být zaměřen jak na zdokonalení gramatiky, tak i na rozšíření slovní zásoby a procvičení konverzace na frekventovaná témata.

Cena 39000Kč + 21% DPH


EVROPSKÝ SOCIÁLNÍ FOND

Pokud hledáte partnera pro výuku cizích jazyků pro Vaše zaměstnance v rámci „Operačního programu zaměstnanosti ESF EW“, pak můžete počítat s námi.

Pro Vaše zaměstnance po dohodě s Vámi zorganizujeme výuku angličtiny, němčiny nebo francouzštiny. Absolventům po dokončení kurzu vystavíme „Potvrzení o absolvování kurzu“. Jsme připraveni při této spolupráci plnit podmínky, které musíte Vy dodržet v rámci svého projektu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců (POVEZ)“. 

Aktuality

02. 07. 2020

Hledáme lektora němčiny

Nabízíme zaučení na Nepustilovu metodu pod vedením našich lektorů. Znalost dvou a více jazyků výhodou. Možnost dlouhodobé spolupráce.

11. 06. 2020

Obchodní příležitost pro každého

Staňte se vyslancem vzdělání a spolupracujte s námi při prodeji jazykových kompletů učebnic Nepustilovou metodou

10. 06. 2020

Provozní doba kanceláře od 10. 6. 2020

Od 10. června nová provozní doba naší kanceláře: Po - Čt 10:00-16:00 Pá 10:00-14:00

Všechny aktuality

JEDINÁ JAZYKOVÁ ŠKOLA V ČR S OPRÁVNĚNÍM PRO VÝUKU NEPUSTILOVOU METODOU

KVALITNÍ TÝM PROFESIONÁLNĚ VYŠKOLENÝCH LEKTORŮ

PROSTORNÉ, MODERNĚ VYBAVENÉ UČEBNY V CENTRU BRNA

PŘEHLEDNÝ A LOGICKÝ VSTUP DO JAZYKA

MOŽNOST NAHRAZENÍ ZMEŠKANÝCH HODIN

NAŠIMI KURZY PROŠLO DO DNEŠNÍHO DNE VÍCE NEŽ 70.000 SPOKOJENÝCH POSLUCHAČŮ