Firemní jazykové kurzy

Firemní výuka

Nepustilova jazyková škola nabízí firemní výuku angličtiny a němčiny dle Vašich požadavků. Výuka probíhá přímo u Vás na pracovišti nebo můžete využít našich výukových prostor. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na info@njs.cz nebo na tel. 603526019


Individuální výuka
Lektor se věnuje pouze jednomu studentovi. Hodinu může zaměřit přímo na problémové oblasti nebo na požadovaná témata studenta a to ve všech stupních pokročilosti. Minimální dálka individuální výuky je 10 hodin (10x60 min).

Cena: 600Kč / 60 minut + 21% DPH

 

Indiviuální skupinová výuka
Lektor se věnuje skupině posluchačů do max. počtu 5 osob. Je důležité, aby studenti byli na podobné jazykové úrovni.

Cena: 700Kč / 60 minut + 21% DPH

 

Skupinová firemní výuka
Lektor se věnuje skupině posluchačů do maximálního počtu 10 studentů. Je důležité, aby posluchači byli na stejné nebo podobné jazykové úrovni. Stupeň pokročilosti si můžete zjistit pomocí našich rozlišovacích testů.

Cena: 900Kč / 60 minut + 21% DPH + doprava (v případě mimobrněnské výuky)


Týdenní intenzivní výuka dle Vašich požadavků v celkové délce 44 hodin
Kurz probíhá buď celý týden od pondělí do soboty nebo 1-2x týdně minimálně 1,5 hod. Celkem 44 hodin. Kurz může být zaměřen jak na zdokonalení gramatiky, tak i na rozšíření slovní zásoby a procvičení konverzace na frekventovaná témata.

Cena 39000Kč + 21% DPH + doprava a ubytování (v případě mimobrněnské výuky)


EVROPSKÝ SOCIÁLNÍ FOND

Pokud hledáte partnera pro výuku cizích jazyků pro Vaše zaměstnance v rámci „Operačního programu zaměstnanosti ESF EW“, pak můžete počítat s námi.

Pro Vaše zaměstnance po dohodě s Vámi zorganizujeme výuku angličtiny, němčiny nebo francouzštiny. Absolventům po dokončení kurzu vystavíme „Potvrzení o absolvování kurzu“. Jsme připraveni při této spolupráci plnit podmínky, které musíte Vy dodržet v rámci svého projektu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců (POVEZ)“. 

Aktuality

30. 05. 2022

Jednodenní workshopy

LAST MINUTE CENA - ANGLICKÉ JEDNOHUBKY Jedinečné 4hodinové kurzy, ve kterých se zaměříme přesně na tu část gramatiky, kterou potřebujete zdokonalit.

12. 05. 2022

Letní kurzy 2022 - Akce FIRST MINUTE

Letní prázdninové kurzy jedinečnou Nepustilovou metodou. Prezenčně i on-line.

03. 05. 2022

Nové kontaktní místo

POZOR! Změna kontaktního místa Na adrese Kounicova 31 jsme pro vás nově otevřeli Nepustilův jazykový obchůdek, kde můžete zakoupit všechny produkty naší jazykovky, můžete si tu...

Všechny aktuality

Last minute kurzy

JEDINÁ JAZYKOVÁ ŠKOLA V ČR S OPRÁVNĚNÍM PRO VÝUKU NEPUSTILOVOU METODOU

KVALITNÍ TÝM PROFESIONÁLNĚ VYŠKOLENÝCH LEKTORŮ

PROSTORNÉ, MODERNĚ VYBAVENÉ UČEBNY V CENTRU BRNA

PŘEHLEDNÝ A LOGICKÝ VSTUP DO JAZYKA

MOŽNOST NAHRAZENÍ ZMEŠKANÝCH HODIN

NAŠIMI KURZY PROŠLO DO DNEŠNÍHO DNE VÍCE NEŽ 70.000 SPOKOJENÝCH POSLUCHAČŮ