Výuka němčiny

CANOO - Canoonet je portál věnovaný především gramatice. Spočívá na spolupráci University v Basileji, University Vrije v Amsterodamu a institutu IDSIA v Luganu. Rozkliknutím tohoto linku se dostnate na gramatiku slovesa.

DEUTSCHES INSTITUT - Rozkliknutím tohoto linku se dostanete na stránky Německého institutu ve Florencii. Nebude těžké se v něm zorientovat – stačí kliknout na políčko Grammatik a najít si cvičení, které potřebuju. (Se stránkou je zapotřebí si trošku pohrát - je celá v italštině – ale zvládnout se to dá.

SCHUBERT - stránky nakladatelství Schubert s online cvičeními.

DEUTSCH-LERNER - Blog pro všechny, kteří se učí německy – a to s mnoha užitečnými odkazy.

MEIN-DEUTSCHBUCH- Zde najdete mnohá cvičení k vybraným gramatickým kategoriím podle své úrovně. Stejně tak můžete otestovat své kompetence v porozumění psanému textu – stačí si na levé liště rozkřiknout řádek Leseverstehen.

DEUTSCH LINGOLIA - Podtitul této stránky je Einfach besser in Sprachen. Když budete vědět, co hledáte, najdete cvičení ke gramatické kategorii, kterou si zvolíte. Ke každému cvičení patří i klíč.

DSPORTO - Na těchto stránkách najdete nepřeberné množství online cvičení ke všem gramatickým kategoriím.

DEUTSCHE WELLE - LERNEN - Učte se německy se stanicí Deutsche Welle! Najdete zde interaktivní výukový program včetně video a poslechových cvičení, která si zvolíte poté, co vyplníte Einstufungstest.

DEUTSCHE WELLE - Opravdu není špané učit se německy s Deutsche Welle. Na těchto stránkách můžete poslouchat autentické zpravodajství, avšak langsam, ke kterému si nejdřív přečtete přepis. Je to skutečně dost efektivní způsob, jak rozšířit slovní zásobu.

DEUTSCH ALS FREMDSPRACHE - Téměř vyčerpávající přehled předložek se cvičeními a klíčem.

GRAMMATIKTRAINING - Gramatická cvičení na zvolené téma. Feedback.

SAUNALAHTI - Stránka, která má vést ke zdokonalení se gramatice. Cvičení jsou pak různého typu, hlavně se jedná o doplňování správných předložek, gram. forem či spojek. U cvičení není klíč, jen nápověda. Cvičení jsou dost obsáhlá, zaberou tedy dost času.

SPRACHSERVICE - Na této stránce najdete kromě jednuduchých textů (a diktátů) cvičení k PERFEKTU a PASIVU (přítomný čas a préteritum)

Aktuality

23. 08. 2022

Kurzy září 2022 - Akce

Nové termíny kurzů - podzim 2022. Začínáme od 19. září!

30. 05. 2022

Jednodenní workshopy

NOVINKA - ANGLICKÉ A ŠPANĚLSKÉ JEDNOHUBKY Jedinečné 4hodinové kurzy, ve kterých se zaměříme přesně na tu část gramatiky, kterou potřebujete zdokonalit.

12. 05. 2022

Letní kurzy 2022

Letní prázdninové kurzy jedinečnou Nepustilovou metodou. Prezenčně i on-line.

Všechny aktuality

JEDINÁ JAZYKOVÁ ŠKOLA V ČR S OPRÁVNĚNÍM PRO VÝUKU NEPUSTILOVOU METODOU

KVALITNÍ TÝM PROFESIONÁLNĚ VYŠKOLENÝCH LEKTORŮ

PROSTORNÉ, MODERNĚ VYBAVENÉ UČEBNY V CENTRU BRNA

PŘEHLEDNÝ A LOGICKÝ VSTUP DO JAZYKA

MOŽNOST NAHRAZENÍ ZMEŠKANÝCH HODIN

NAŠIMI KURZY PROŠLO DO DNEŠNÍHO DNE VÍCE NEŽ 70.000 SPOKOJENÝCH POSLUCHAČŮ