Výuka němčiny

CANOO - Canoonet je portál věnovaný především gramatice. Spočívá na spolupráci University v Basileji, University Vrije v Amsterodamu a institutu IDSIA v Luganu. Rozkliknutím tohoto linku se dostnate na gramatiku slovesa.

DEUTSCHES INSTITUT - Rozkliknutím tohoto linku se dostanete na stránky Německého institutu ve Florencii. Nebude těžké se v něm zorientovat – stačí kliknout na políčko Grammatik a najít si cvičení, které potřebuju. (Se stránkou je zapotřebí si trošku pohrát - je celá v italštině – ale zvládnout se to dá.

SCHUBERT - stránky nakladatelství Schubert s online cvičeními.

DEUTSCH-LERNER - Blog pro všechny, kteří se učí německy – a to s mnoha užitečnými odkazy.

MEIN-DEUTSCHBUCH- Zde najdete mnohá cvičení k vybraným gramatickým kategoriím podle své úrovně. Stejně tak můžete otestovat své kompetence v porozumění psanému textu – stačí si na levé liště rozkřiknout řádek Leseverstehen.

DEUTSCH LINGOLIA - Podtitul této stránky je Einfach besser in Sprachen. Když budete vědět, co hledáte, najdete cvičení ke gramatické kategorii, kterou si zvolíte. Ke každému cvičení patří i klíč.

DSPORTO - Na těchto stránkách najdete nepřeberné množství online cvičení ke všem gramatickým kategoriím.

DEUTSCHE WELLE - LERNEN - Učte se německy se stanicí Deutsche Welle! Najdete zde interaktivní výukový program včetně video a poslechových cvičení, která si zvolíte poté, co vyplníte Einstufungstest.

DEUTSCHE WELLE - Opravdu není špané učit se německy s Deutsche Welle. Na těchto stránkách můžete poslouchat autentické zpravodajství, avšak langsam, ke kterému si nejdřív přečtete přepis. Je to skutečně dost efektivní způsob, jak rozšířit slovní zásobu.

DEUTSCH ALS FREMDSPRACHE - Téměř vyčerpávající přehled předložek se cvičeními a klíčem.

GRAMMATIKTRAINING - Gramatická cvičení na zvolené téma. Feedback.

SAUNALAHTI - Stránka, která má vést ke zdokonalení se gramatice. Cvičení jsou pak různého typu, hlavně se jedná o doplňování správných předložek, gram. forem či spojek. U cvičení není klíč, jen nápověda. Cvičení jsou dost obsáhlá, zaberou tedy dost času.

SPRACHSERVICE - Na této stránce najdete kromě jednuduchých textů (a diktátů) cvičení k PERFEKTU a PASIVU (přítomný čas a préteritum)

Aktuality

12. 05. 2022

Letní kurzy 2022 - Akce FIRST MINUTE

Letní prázdninové kurzy jedinečnou Nepustilovou metodou. Prezenčně i on-line.

03. 05. 2022

Nové kontaktní místo

POZOR! Změna kontaktního místa Na adrese Kounicova 31 jsme pro vás nově otevřeli Nepustilův jazykový obchůdek, kde můžete zakoupit všechny produkty naší jazykovky, můžete si tu...

25. 03. 2022

Týdenní intenzivní kurzy

Jedinečné intenzivní kurzy, které vás posunou o jednu úroveň výš již za týden, jsou zpět.

Všechny aktuality

JEDINÁ JAZYKOVÁ ŠKOLA V ČR S OPRÁVNĚNÍM PRO VÝUKU NEPUSTILOVOU METODOU

KVALITNÍ TÝM PROFESIONÁLNĚ VYŠKOLENÝCH LEKTORŮ

PROSTORNÉ, MODERNĚ VYBAVENÉ UČEBNY V CENTRU BRNA

PŘEHLEDNÝ A LOGICKÝ VSTUP DO JAZYKA

MOŽNOST NAHRAZENÍ ZMEŠKANÝCH HODIN

NAŠIMI KURZY PROŠLO DO DNEŠNÍHO DNE VÍCE NEŽ 70.000 SPOKOJENÝCH POSLUCHAČŮ