On-line kurzy němčiny

Online konverzační kurzy

V našich on-line kurzech se připravíte na maturitu, pracovní pohovor nebo si jen splníte přání.

Průběh a obsah výuky v on-line kurzech němčiny je stejný jako v našich oblíbených prezenčních kurzech s tím rozdílem, že nemusíte docházet do učebny a vše zvládnete z pohodlí svého domova.

 

On-line kurzy němčiny s výhodami, které jinde nenajdete

 

živá online výuka němčiny  

   Učíme úspěšnou Nepustilovou metodou

Stejně jako v našich oblíbených prezenčních kurzech, tak i v on-line prostředí vás cizí jazyk naučíme pomocí Nepustilovy metody založené na logickém vysvětlení gramatiky a aktivním drilu. Díky tomu si své znalosti zafixujete a budete je používat automaticky, bez zdlouhavého přemýšlení. Naše metoda výuky je od roku 1994 opatřena ochrannou známkou a od jejího vzniku v roce 1983 už jí úspěšně prošlo přes 70.000 spokojených absolventů.

   Jedinečná cena 136 Kč / 60 minut výuky   (pasivní účast 91 Kč / 60 min)                                      

Už jste si zkusili spočítat, kolik zaplatíte za 60 minut výuky v jazykové škole? U nás počítat nemusíte, je to pouhých 136 Kč za 60 minut. A využijete-li některou z našich akcí nebo slev, budete studovat německy ještě výhodněji!

   On-line kurzy s férovým přístupem

Pokud máte pochybnosti nebo jste v on-line prostředí nováčci, objednejte si pouze 1. polovinu kurzu a poté se rozhodněte, zda budete pokračovat. Další možností je zvolit pasivní účast v kurzu za sníženou cenu. Uvidíte tak i uslyšíte kompletní výuku v celé délce s tím rozdílem, že se do ní nebudete aktivně zapojovat. Věříme, že budete spokojeni, tak jako naprostá většina našich klientů.

   Až 3 posluchači za jedno kurzovné

Přizvěte kamarády, partnera nebo děti. Do výuky se za jedno kurzovné mohou zapojit až 3 účastníci (1 aktivní a 2 posluchači). Užijte si společné chvíle a radost ze získávání nových vědomostí.

   Nahrazení zmeškané výuky

Nemůžete se zúčastnit některé lekce? Zajistíme vám videozáznam. Tuto službu můžete využít během kurzu až třikrát. Další možností je náhrada zmeškané výuky v některém z paralelně běžících kurzů stejné úrovně nebo zaslání zápisu probrané látky.

   Výuku povede tým zkušených lektorů

Ve světě on-line jsme úspěšně odučili již desítky kurzů a získali spoustu kladných ohlasů ze strany studentů. On-line kurzy němčiny se staly součástí naší stálé nabídky a vypisujeme je pravidelně pro různé stupně pokročilosti. Nadšení a profesionálně vyškolení lektoři jsou hlavním důvodem, proč se k nám studenti tak rádi vracejí.

   On-line kurzy pro skřivany i sovy

Buďte pány svého času a prostoru. To vy si určíte, kdy a kde se chcete vzdělávat. Stačí připojení k internetu, počítač nebo mobilní telefon a sluchátka s mikrofonem. Navíc ušetříte čas a peníze za dopravu. Vybírat můžete z ranních, odpoledních nebo večerních on-line kurzů. 

   Jednoduché připojení a technická podpora

Platforma ZOOM, kterou používáme k výuce, je přehledná a intuitivní. Před zahájením kurzu obdržíte jednoduchý návod k připojení a bude vám k dispozici naše technická podpora na telefonu. Každý lektor v úvodu provede také krátké zaškolení.

   Zaslání studijních materiálů s poštovným zdarma

Máme vlastní osvědčené výukové materiály pro němčinu zpracované Nepustilovou metodou. V rámci on-line kurzů máte poštovné zdarma. Učebnice odesíláme prostřednictvím České pošty. Rádi vás také přivítáme v naší kanceláři, kde si můžete studijní materiály vyzvednout.

   On-line sekce pro studenty

Na našem webu vám bude k dispozici sekce pro studenty němčiny, kde naleznete spoustu užitečných odkazů a podkladů pro samostudium. 

 

Online výuka němčiny živá online výuka němčiny němčina online  

 

Udělejte si on-line test z němčiny

Účelem rozlišovacího testu je posoudit úroveň vašich současných znalostí a pomoci vám tak vybrat vhodnou úroveň on-line kurzu. Test vám zabere pouhých 20 minut a výsledky se dozvíte okamžitě. Nesnažte se za každou cenu uhodnout či tipovat správnou odpověď a pokud nevíte vyberte možnost „Nevím“.

Za úspěšný je považován výsledek alespoň 19 bodů z celkového počtu 25 bodů.


On-line rozlišovací test - Němčina


Zvolte úroveň testu:

 

 

Nejčastěji kladené otázky

V čem se on-line kurzy liší od běžných prezenčních kurzů?

Výuka v on-line kurzech probíhá úplně stejným způsobem jako v našich prezenčních kurzech. Koncept zůstává stejný a jednotlivé pokročilosti na sebe plynule navazují. Z on-line kurzu tedy můžete dále pokračovat do vyšší pokročilosti nebo si zopakovat stejnou pokročilost prezenční formou za sníženou cenu. Jediným rozdílem je to, že se vše odehrává formou videokonference ve virtuální učebně.

Jak výuka probíhá?

Vše se odehrává formou videokonference přes aplikaci Zoom. Ve virtuální učebně je lektor Nepustilovy jazykové školy společně s 5-12 studenty. Výuka trvá pouze 120 minut (narozdíl od 180 minut, jak je tomu v prezenčních kurzech). Lektor nejdříve vysvětlí gramatiku, která je následně procvičena drilovými cvičeními. 

Jaké je potřeba vybavení?

Pro připojení k on-line výuce jsou potřeba tři věci: dobré připojení k internetu, počítač, do nějž lze nainstalovat aplikaci Zoom, a funkční sluchátkaWebkamera je velkou výhodou jak pro studenty tak pro lektora, nicméně kurz lze absolvovat i bez ní. Máme k dispozici technickou podporu na telefonu, která Vám v případě nesnází poradí, jak se připojit.


Jak se připojím k on-line výuce?

Připojení je velmi snadné a zvládne ho opravdu každý. Stačí postupovat podle tohoto stručného návodu.

 

 

Individuální online výuka němčiny

Pokud se vám žádný z termínů jazykových kurzů nehodí nebo se potřebujete zaměřit na konkrétní látku z němčiny zvolte individuální výuku. Lektor se bude věnovat pouze vám. Hodinu může zaměřit přímo na problémové oblasti nebo na požadovaná témata a to ve všech stupních pokročilosti. Minimální dálka individuální výuky je 10 hodin (10x60 min). V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle 733 644 400 nebo emailem.

Cena individuální výuky: 500 - 600Kč / 60 minut + 21% DPH

Rozlišovací testy

udělejte si test a zjistěte aktuální úroveň Vašich znalostí