On-line kurzy Angličtiny

Online konverzační kurzy

V našich on-line kurzech se připravíte na maturitu, pracovní pohovor nebo si jen splníte přání.

Průběh a obsah výuky v on-line kurzech angličtiny je stejný jako v našich oblíbených prezenčních kurzech pouze s tím rozdílem, že nemusíte docházet do učebny a vše zvládnete z pohodlí svého domova.
 

On-line kurzy angličtiny s výhodami, které jinde nenajdete

 

živá online výuka angličtiny  

Výuka Nepustilovou metodou   Učíme úspěšnou Nepustilovou metodou

Stejně jako v našich oblíbených prezenčních kurzech, tak i v on-line prostředí vás cizí jazyk naučíme pomocí Nepustilovy metody založené na logickém vysvětlení gramatiky a aktivním drilu. Díky tomu si své znalosti zafixujete a budete je používat automaticky, bez zdlouhavého přemýšlení. Naše metoda výuky je od roku 1994 opatřena ochrannou známkou a od jejího vzniku v roce 1983 už jí úspěšně prošlo přes 70.000 spokojených absolventů.

Jedinečná cena za kurz   Jedinečná cena 136 Kč / 60 minut výuky   (pasivní účast 91 Kč / 60 min)

Už jste si zkusili spočítat, kolik zaplatíte za 60 minut výuky v jazykové škole? U nás počítat nemusíte, je to pouhých 136 Kč za 60 minut. A využijete-li některou z našich akcí nebo slev, budete studovat anglicky ještě výhodněji! Sledujte náš Facebook.

On-line kurzy s férovým přístupem   On-line kurzy s férovým přístupem

Pokud máte pochybnosti nebo jste v on-line prostředí nováčci, objednejte si pouze 1. polovinu kurzu a poté se rozhodněte, zda budete pokračovat. Další možností je zvolit pasivní účast v kurzu za sníženou cenu. Uvidíte tak i uslyšíte kompletní výuku v celé délce s tím rozdílem, že se do ní nebudete aktivně zapojovat. Věříme, že budete spokojeni, tak jako naprostá většina našich klientů.

Až 3 studenti za jednu cenu   Až 3 posluchači za jedno kurzovné

Přizvěte kamarády, partnera nebo děti. Do výuky se za jedno kurzovné mohou zapojit až 3 účastníci (1 aktivní a 2 posluchači). Užijte si společné chvíle a radost ze získávání nových vědomostí.

Nahrazování zmeškané výuky   Nahrazení zmeškané výuky

Nemůžete se zúčastnit některé lekce? Zajistíme vám videozáznam. Tuto službu můžete využít během kurzu až třikrát. Další možností je náhrada zmeškané výuky v některém z paralelně běžících kurzů stejné úrovně nebo zaslání zápisu probrané látky.

Tým profesionálních lektorů   Výuku povede tým zkušených lektorů

Ve světě on-line jsme úspěšně odučili již desítky kurzů a získali spoustu kladných ohlasů ze strany studentů. On-line kurzy angličtiny se staly součástí naší stálé nabídky a vypisujeme je pravidelně pro různé stupně pokročilosti. Nadšení a profesionálně vyškolení lektoři jsou hlavním důvodem, proč se k nám studenti tak rádi vracejí.

Kurzy ráno, odpoledne i večer   On-line kurzy pro skřivany i sovy

Buďte pány svého času a prostoru. To vy si určíte, kdy a kde se chcete vzdělávat. Stačí připojení k internetu, počítač nebo mobilní telefon a sluchátka s mikrofonem. Navíc ušetříte čas a peníze za dopravu. Vybírat můžete z ranních, odpoledních nebo večerních on-line kurzů. 

Nejoblíbenější platforma ZOOM   Jednoduché připojení a technická podpora

Platforma ZOOM, kterou používáme k výuce, je přehledná a intuitivní. Před zahájením kurzu obdržíte jednoduchý návod k připojení a bude vám k dispozici naše technická podpora na telefonu. Každý lektor v úvodu provede také krátké zaškolení.

Výukové materiály s poštovným zdarma   Zaslání studijních materiálů s poštovným zdarma

Máme vlastní osvědčené výukové materiály pro angličtinu zpracované Nepustilovou metodou. V rámci on-line kurzů máte poštovné zdarma (platí pouze v rámci České republiky). Učebnice odesíláme prostřednictvím České pošty. Rádi vás také přivítáme v naší kanceláři, kde si můžete studijní materiály vyzvednout.

On-line sekce pro studenty zdarma   On-line sekce pro studenty

Na našem webu vám bude k dispozici sekce pro studenty angličtiny, kde naleznete spoustu užitečných odkazů a podkladů pro samostudium. 

 

Online výuka angličtiny živá online výuka angličtina angličtina online  

 


Udělejte si on-line test z angličtiny

Účelem rozřazovacího testu je posoudit úroveň Vašich současných znalostí a pomoci Vám tak vybrat vhodnou úroveň on-line kurzu. Test Vám zabere pouhých 20 minut a výsledek se dozvíte okamžitě. Nesnažte se za každou cenu uhodnout či tipovat správnou odpověď, pokud nevíte, vyberte možnost „Nevím“.

Za úspěšný je považován výsledek alespoň 19 bodů z celkového počtu 25 bodů.

On-line rozlišovací test - Angličtina 


Zvolte úroveň testu:

 


Nejčastěji kladené otázky

V čem se on-line kurzy liší od běžných prezenčních kurzů?

Výuka v on-line kurzech probíhá úplně stejným způsobem jako v našich prezenčních kurzech. Koncept zůstává stejný a jednotlivé pokročilosti na sebe plynule navazují. Z on-line kurzu tedy můžete dále pokračovat do vyšší pokročilosti nebo si zopakovat stejnou pokročilost prezenční formou za sníženou cenu. Jediným rozdílem je to, že se vše odehrává formou videokonference ve virtuální učebně.

Jak výuka probíhá?

Kurz je realizován formou videokonference přes aplikaci Zoom. Ve virtuální učebně je lektor Nepustilovy jazykové školy společně s 5-12 studenty. Výuka trvá pouze 120 minut (narozdíl od 180 minut, jak je tomu v prezenčních kurzech). Lektor nejdříve vysvětlí gramatiku, která je následně zafixována do podvědomí drilovými cvičeními. 

Jaké je potřeba vybavení?

Pro připojení k on-line výuce jsou potřeba tři věci: dobré připojení k internetu, počítač, do nějž lze nainstalovat aplikaci Zoom a funkční sluchátkaWebkamera je velkou výhodou jak pro studenty tak pro lektora, nicméně kurz lze absolvovat i bez ní. Máme k dispozici technickou podporu na telefonu, která Vám v případě nesnází poradí, jak se připojit.


Jak se připojím k on-line výuce?

Připojení je velmi snadné a zvládne ho opravdu každý. Stačí postupovat podle tohoto stručného návodu.

 

 

Skupinová on-line výuka angličtiny

Skupinová online výuka angličtina

Jste skupina přátel nebo malý tým do 5 osob a chcete se společně
posunout v angličtině?

Využijte speciální nabídku individuálních kurzů pro malé skupiny. Výuka probíhá online a čas výuky i délku lekcí si můžete zvolit sami. Obsah
kurzu také rádi přizpůsobíme vašim potřebám. V případě zájmu nás
prosím kontaktujte na email: info@njs.czCena skupinové výuky: 700 Kč / 60 minut + 21% DPH

 

 

 

Individuální online výuka angličtiny

Pokud se vám žádný z termínů jazykových kurzů nehodí nebo se potřebujete zaměřit na konkrétní látku z angličtiny, zvolte individuální výuku. Lektor se bude věnovat pouze vám. Hodinu může zaměřit přímo na problémové oblasti nebo na požadovaná témata a to ve všech stupních pokročilosti. Minimální dálka individuální výuky je 10 hodin (10x60 min). V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle 733 644 400 nebo emailem. 

 

Cena individuální výuky: 500 - 600Kč / 60 minut + 21% DPH

Rozlišovací testy

udělejte si test a zjistěte aktuální úroveň Vašich znalostí