Kurzy Nepustilovou metodou
nejefektivnější cesta k cizím jazykům

jazykove-kurzy
Kurzy a pokročilost Kód Termín Délka Den Čas Místo Hodin Cena

Kurzy francouzštiny

Výuka francouzštiny v naší jazykové škole je rozdělena do několika typů kurzů tak, aby vyhovovala vašim časovým možnostem.
Můžete si zvolit čtyřměsíční kurzy francouzštiny, kde výuka probíhá 1x týdně nebo týdenní intenzivní kurzy, kde výuka probíhá každý den od pondělí do pátku. Pro ty z vás, kteří nemohou docházet na prezenční kurzy, nabízíme živé kurzy francouzštiny on-line, kde výuka probíhá 2 x týdně po 2 hodinách. Prezenční kurzy probíhájí v Brně (centrum) v moderních učebnách. Nabízíme také firemní a individuální výuku dle vašich požadavků.

V našich on-line kurzech se připravíte na maturitu, pracovní pohovor nebo si jen splníte přání.
Průběh a obsah výuky v on-line kurzech je stejný jako v našich oblíbených prezenčních kurzech
pouze s tím rozdílem, že nemusíte docházet do učebny a vše zvládnete z místa, kde se zrovna nacházíte.
 

On-line kurzy s výhodami, které jinde nenajdete - živá online výuka

Nepustilova metoda
Učíme úspěšnou
Nepustilovou metodou

Stejně jako v našich oblíbených prezenčních kurzech, tak i v on-line prostředí vás cizí jazyk naučíme pomocí Nepustilovy metody založené na logickém vysvětlení gramatiky a aktivním drilu. Díky tomu si své znalosti zafixujete a budete je používat automaticky, bez zdlouhavého přemýšlení.  

Jedinečná cena
Jedinečná cena
od 120 Kč/60 min výuky

Už jste si zkusili spočítat, kolik zaplatíte za 60 minut výuky v jazykové škole? U nás počítat nemusíte, je to pouhých 152 Kč za 60 min a při pasivní účasti dokonce 120 Kč za 60 min. Využijete-li některou z našich akcí nebo slev, budete studovat ještě výhodněji!

Až 3 posluchači
Až 3 posluchači
za jedno kurzovné

Přizvěte kamarády, partnera nebo děti. Do výuky se za jedno kurzovné mohou zapojit až 3 účastníci (1 aktivní a 2 posluchači). Užijte si společné chvíle a radost ze získávání nových vědomostí.

Pasivní účast
Pasivní účast
za zvýhodněnou cenu

Pokud z nějakého důvodu nechcete být součástí aktivní výuky, objednejte si pouze pasivní účast v kurzu za sníženou cenu. Uvidíte tak i uslyšíte kompletní výuku v celé délce s tím rozdílem, že se do ní nebudete aktivně zapojovat. 

Nahrazování
Nahrazování
zmeškané výuky

Nemůžete se zúčastnit některé lekce? Zajistíme vám videozáznam. Tuto službu můžete využít během kurzu až třikrát. Další možností je náhrada zmeškané výuky v některém z paralelně běžících kurzů stejné úrovně nebo zaslání zápisu probrané látky. 

Zkušený lektor
Výuku povede
tým zkušených lektorů

Ve světě on-line jsme úspěšně odučili již stovky kurzů a získali spoustu kladných ohlasů ze strany studentů. On-line kurzy se staly součástí naší stálé nabídky a vypisujeme je pravidelně pro různé stupně pokročilosti. Nadšení a profesionálně vyškolení lektoři jsou hlavním důvodem, proč se k nám studenti tak rádi vracejí. 

On-line kurzy
On-line kurzy
pro skřivany i sovy

Buďte pány svého času a prostoru. To vy si určíte, kdy a kde se chcete vzdělávat. Stačí připojení k internetu, počítač nebo mobilní telefon a sluchátka s mikrofonem. Navíc ušetříte čas a peníze za dopravu. Vybírat můžete z ranních nebo večerních on-line kurzů.

Jednoduché připojení
Jednoduché připojení
a technická podpora

Platforma ZOOM, kterou používáme k výuce, je přehledná a intuitivní. Před zahájením kurzu obdržíte jednoduchý návod k připojení a bude vám k dispozici naše technická podpora na telefonu. Každý lektor v úvodu provede také krátké zaškolení.

Vlastní výukové materiály
Vlastní
výukové materiály

Máme vlastní osvědčené výukové materiály zpracované Nepustilovou metodou. Přehled všech produktů najdete v našem e-shopu nebo vás rádi přivítáme v našem Jazykovém obchůdku, kde si vše můžete prohlédnout a přímo zakoupit.

Sekce pro studenty
On-line sekce
pro studenty

Na našem webu vám bude k dispozici sekce pro studenty, kde naleznete spoustu užitečných odkazů a podkladů pro samostudium.. 

 

A2 - mírně pokročilí

Jedná se o gramatické kurzy jedinečnou Nepustilovou metodou, určené pro širokou veřejnost od 12-ti let. Tyto kurzy jsou určeny pro všechny, kteří buď angličtinu dosud nestudovali anebo již s tímto jazykem začali, ale nedostali se za minulý čas. Cílem kurzu je probrat nejzákladnější gramatiku, s jejíž znalostí lze za pomoci slovníku začít číst zjednodušené verze knih nebo zkoušet jednoduchou konverzaci.