Jazykové kurzy němčiny

Týdenní intenzivní kurz němčiny - chroničtí začátečníci A1

Gramatický kurz němčiny unikátní Nepustilovou metodou pro širokou veřejnost od 12 let.
Výuka probíhá 5 dní od pondělí do pátku 8 hodin denně od 8:00 do 17:00.
Po absolvování mohou zájemci plynule pokračovat v navazujícím kurzu vyšší pokročilosti. 
Úspěšní absolventi získají certifikát o absolovování.
Celková délka kurzu je 40 hodin (40 x 60min).

Detail kurzu

Termín
9. 9. 2024 - 13. 9. 2024
Kód
Nchz 0909
Den
Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek
Čas
08:00-17:00
Místo
Brno, Kounicova 39
Počet lekcí
5
Celkem hodin
40x 60 min.
7 690 Kč
192 Kč/60 minut
Objednat kurz

Učebnice ke kurzu

Učebnice můžete přidat v objednávce kurzu.

Komplet - němčina pro začátečníky až mírně pokročilé

Komplet - němčina pro začátečníky až mírně pokročilé

Cenově zvýhodněný komplet obsahuje učebnice: Gramatika, Cvičení a MP3

690 Kč
Spustit test pokročilosti

Jaká je vstupní úroveň tohoto kurzu?

U zájemců se předpokládá znalost použití podstatných jmen ve 3. a ve 4. pádu, osobních zájmen v základních vazbách 3. a 4. pádu, přivlastňovacích zájmen, časování sloves v přítomném čase, základní použití sloves způsobových a pomocných (= haben, sein, werden), základy použití budoucího času a perfekta, nejčastější zvratná slovesa, základní použití předložek. Externí zájemci by měli mít znalost přibližně 14 lekcí učebnice pro jazykové školy, případně poloviny učebnice Němčina pro samouky. Pokud si nejste jisti, doporučujeme udělat si rozlišovací test úrovně A1.

Úplní
začátečníci
A0
Chroničtí
začátečníci
A1
Konverzace
po A1
K1
Mírně
pokročilý
A2
Konverzace
po A2
K2
Středně
pokročilý
B1
Konverzace
po B1
K3
Více
pokročilý
B2

Co se v kurzu naučíte

V tomto kurzu proberete kompletně základní gramatiku německého jazyka - tedy práci s různými druhy sloves, zvládnutí základních časů, skloňování, stupňování, tvoření slov atd. Během kurzu se začíná pracovat s upravenými texty. Úspěšní absolventi tohoto kurzu mohou před dalším gramatickým kurzem A2 - mírně pokročilí, absolvovat konverzační kurz K1, kde dosud zvládnutou gramatiku procvičí na širší slovní zásobě a zdokonalí vedle samostatného vyjadřování a "myšlení v jazyce" rovněž poslech.

 • Členy, množná čísla podstatných jmen
 • Tvoření slov
 • Zájmena (osobní, přivlastňovací, tázací, neurčitá)
 • Pořádek slov ve větě jednoduché
 • Zápor
 • Skloňování podstatných jmen
 • Skloňování osobních zájmen
 • Stupňování přídavných jmen
 • Systém časů v němčině
 • Pomocná slovesa (přítomný a minulý čas, podmínka přítomná)
 • Způsobová slovesa (přítomný a minulý čas, podmínka přítomná)
 • Časování slabých a silných sloves
 • Zvratná slovesa
 • Rozkaz
 • Budoucí čas
 • Podmínka přítomná
 • Minulý čas slabých i silných sloves
 • Podmínka minulá
 • Závislý infinitiv s „zu“
 • Předložky se 3. pádem
 • Předložky se 4. pádem
 • Předložky se 3. i se 4. pádem
 • Zájmenná příslovce
 • Naše učebny

  Kudy k nám

  Často kladené otázky

  Pokud na svou otázku nenajdete odpověď, kontaktujte nás

  Pokud nejste úplný začátečník, doporučujeme vám zdarma náš nezávazný on-line rozřazovací test.
  Do 20 minut zjistíte vaši jazykovou úroveň a získáte nabídku kurzů vhodných přímo pro vás. S výběrem kurzu vám také rádi poradíme osobně, mailem či telefonicky.

  Pokud vám nebude vyhovovat zvolená pokročilost, kontaktujte co nejdříve naši kancelář, kde s vámi individuálně vyřešíme přesun do jiného kurzu.

  Pokud jste si nevybrali, rádi vám vytvoříme individuální výuku na míru, stačí vyplnit krátký formulář. Můžete k sobě přizvat i rodinu nebo přátele. 

  Abychom vám mohli garantovat vaše místo, je potřeba uhradit kurzovné předem, a to do 2 pracovních dnů od zaslání přihlášky. 
  Pokud by se kurz z kapacitních důvodů neotevřel, bude Vám celá částka vrácena zpět na bankovní účet také nejpozději do 2 pracovních dní od informování o neotevření kurzu.
   

  Kurzovné můžete hradit jednoduše kartou on-line na našem webu, bankovním převodem či v hotovosti nebo kartou v našem jazykovém obchůdku na Kounicově 31 v Brně. Přijímáme také platby benefitními systémy. 

  Ano, akceptujeme poukázky Edenred (Academica, Multi, Compliments a Benefits Card), Sodexo (Smart Pass, Fokus Pass, Dárková Pass, Bonus Pass, Flexi Pass a Flexipass Card, E-pass). Platbu můžete provést přes Benefit Management s.r.o. (Benefit Plus) či Benefity a.s. a po domluvě lze na naše kurzy využít i příspěvky FKSP. Kurz můžete uhradit tímto způsobem celý nebo jen jeho část.

  Ano, při včasném objednání kurzu můžete získat slevu v rámci nabídky First Minute. Slevu můžete získat také při opakování kurzu stejné urovně nebo pokračování v kurzu vyšší úrovně. A v případě registrace na našem webu, získáte slevu 10% na zboží z našeho e-shopu. Informace o dalších slevách najdete na stránce
  Slevy a platební metody

  Naše kurzy navštěvují lidé všech věkových kategorií, od studentů po seniory. Nejvíce je zastoupen věk 30 - 55 let. Minimální doporučovaná věková hranice je s ohledem na způsob výkuky Nepustilovou metodou 12 let. 

  Nepustilova metoda pracuje se 100% zapojením všech studentů. Omezená je tedy pouze prosotory, kde výuka probíhá. Naše učebny mají maximální kapacitu od 12 do 24 studentů. Gramatické prezenční kurzy navštěvuje obvykle 8 – 16 studentů (max. 24). V konverzačních prezenčních kurzech vyučujeme zpravidla 4 – 6 osob (max. 8). On-line výuku v gramatických kurzech se účastní většinou 6 - 10 (aktivních) studentů (max. 12 aktivních) a v konverzačních kurzech 4 – 6 studentů (max. 7).

  Vzhledem k unikátnosti Nepustilovy metody pracujeme v kurzech s vlastními učebnicemi a skripty. Využijete je nejen v kurzu, ale také v rámci samostudia. Učebnice můžete zakoupit současně s objednávkou kurzu, či kdykoliv objednat na našem e-shopu.

  Řídíme se platnými legislativními předpisy a dodržujeme doporučená hygienická opatření. Pokud by došlo k uzavření naší školy, bude výuka probíhat on-line formou. 

  To záleží hlavně na vás, vaší píli a časových možnostech. V našich týdenních intenzivních kurzech se za pouhý týden můžete posunout o jednu úroveň výše. Nesmíte však zapomenout, že teprve cvičení a opakování z vás dělá mistra.

  Nepustilova metoda výuky je založena na 3 hlavních principech: logika – dril – humor. Jejím cílem není biflování, ale porozumění principům cizího jazyka, rychlé zvládnutí gramatiky a následné rozšiřování slovní zásoby četbou. Společný dril, kdy mluví celá skupina, eliminuje ostych jedince a všichni studenti jsou neustále v akci. Naše metoda je opatřena ochrannou známkou.

  Pokud máte zájem podívat se na výuku osobně, vyplňte prosím přihlášku na ukázkovou lekci. Budeme vás kontaktovat ohledně volných termínů. 

  Na vaši žádost vám rádi vystavíme certifikát o absolvování kurzu, který vám zašleme emailem.

  Ano, dárkové poukazy jsou u našich klientů velmi oblíbené, hlavně v předvánočním období. Darovat můžete poukaz na konkrétní kurz nebo si jen zvolit libovolnou hodnotu a výběr kurzu nechat na obdarovaném. Platnost poukazu je jeden rok.