Učebnice Nepustilovou metodou.
Už nikdy neztratíte přehled
v cizím jazyce.
Angličtina - Výukové hrací karty pro mírně pokročilé
Komplet 108 výukových hracích karet, obsahově mapující látku obsaženou v kurzu angličtiny pro mírně pokročilé. Jedná se o komplet 108 karet, jejichž obsah vychází z Nepustilovy metody a mapuje látku obsaženou v kurzu angličtiny pro mírně pokročilé (3. úroveň, pre-intermediate)
Na kartách naleznete většinou dvě věty se zrcadlovým překladem, pro gramatický kontrast (např. Už se to našlo? – Kdy se to našlo?), anebo jako konverzační miniblok (např. Mohl bys ji vyzvednout? – V kolik hodin tam mám být?). Nenajdete zde žádná izolovaná slovíčka. Tyto karty by Vám měly pomoci naučit se užitečné věty či fráze, které používáme v našich drilových cvičeních. Látka na kartách je seřazena tak, aby podobná obtížnost či téma byly obsaženy v jednom oktetu – tedy osmi kartách se stejným symbolem, např. 8x král. Se vzrůstající hodnotou karet stoupá i obtížnost látky. Karty můžete využít nejenom jako učební pomůcku ale také jako obyčejné hrací karty na žolíka či kanastu, anebo si můžete s přáteli zahrát nějakou vlastní jazykovou hru. Při učení platí heslo „lépe krátce, intenzivně a častěji, nežli jednou za čas a dlouze“.
Autor: Ing. Jiří Brychta
Editor: Jiří Nepustil
ISBN: 978-80-86705-23-1
EAN: 9788086705231
Počet stran: 110
Rok vydání: 2021
Pro úrovně
Skladem (903 ks)
350 Kč
Doporučujeme Vám také
Angličtina - Výukové hrací karty - Nepravidelná slovesa
108 výukových hracích karet s nejužívanějšími nepravidelnými slovesy
Komplet II - angličtina pro středně a více pokročilé
Cenově zvýhodněný komplet obsahuje učebnice: Vedlejší věty a MP3
Chcete naše výukové materiály zařadit do vaší nabídky?
Ozvěte se nám.
Co říkají sami studenti o naší škole
a Nepustilově metodě?
Radka N.
Je skvělá, moc příjemná, umí hezky vysvětlit látku a zaujmout. Vždycky se na Míšu těším :-).
Sylva M.
Mé velké poděkování patří Veronice Ngo. Její profesionální, laskavý a kreativní přístup nás provázel výukou téměř půl roku. Nesmírně oceňuji i připravenost jednotlivých hodin. Doufám, že se na kurzech potkáme i v budoucnu.
Gabriela L.
Pane učiteli, děkuji Vám mnohokrát. Obdivuji Vaši velkou pečlivost a trpělivost, s jakou nás studenty učíte. Máte skvělý přístup (individuální) ke všem studentům. Jste 1.
Lenka K.
Do Nepustilovy školy k panu Smolkovi jsem chodila. Je to zkušený profesionál, velmi obdivuji, jak dokáže studenty celou dobu motivovat. Dodnes poznámky z jeho hodin využívám. Přeji NJŠ co nejvíce takových skvělých lektorů!
Kateřina Ch.
Jsem velmi spokojená s lektorkou Míšou Jílkovou, vyučování s ní je zábavné, je stále pozitivně naladěna, vnímá potřeby studentů, všechny hodiny vedla tak, že nás to bavilo, naučilo, na všechny lekce jsem se těšila a konečně jsem se nebála mluvit.
Lenka P.
Slečna Jílková je výbornou lektorkou. Její připravené lekce jsou pokaždé jinak poskládané, vždy perfektní, zábavné a nikdy se nenudíme. Velice si na ní cením, mimo jiného, dvou věcí. Jednak jejího citlivého přístupu k jednotlivci - ne každý je hovorný typ, nikoho nenutí, aby plodil dlouhé monology. A jednak trpělivosti a dávání najevo pocitu, že máme dostatek času se vyjádřit, i když dlouho hledáme slova. To mnoho lektorů neumí. Děkuji za její práci.
Naše metoda funguje
jen ve spojení se
skvělými lektory
S námi to dokážete!
Naučíme vás cizí jazyk
a splníme vám sen.
