Aktuality z prostředí
Nepustilovy jazykové školy

Podzimní kurzy 2023 - přihlaste se včas!

21. 8. 2023

Na září jsme pro vás opět nachystali široký výběr kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny.
Kapacity se již plní, tak neváhejte s přihláškou! 

 

Učíme úspěšnou Nepustilovou metodou
Cizí jazyk vás naučíme pomocí Nepustilovy metody založené na logickém vysvětlení gramatiky a aktivním drilu. Díky tomu si své znalosti zafixujete a budete je používat automaticky, bez zdlouhavého přemýšlení. Naše metoda výuky je od roku 1994 opatřena ochrannou známkou a od jejího vzniku v roce 1983 už jí úspěšně prošlo přes 70.000 spokojených absolventů.

 

Bezkonkurenční ceny již od 148 Kč/ 60 minut výuky 
Už jste si zkusili spočítat, kolik zaplatíte za 60 minut výuky v jazykové škole? U nás počítat nemusíte, ceny jsou zřetelně vidět u každého kurzu. A využijete-li některou z našich akcí nebo slev, můžete studovat ještě výhodněji!

 

Tým profesionálních lektorů
Vycházíme z toho, že český lektor je schopen nejlépe vnímat specifické problémy českých posluchačů při učení se cizímu jazyku a zohlednit je při výkladu a procvičování. Nadšení a profesionálně vyškolení lektoři jsou jedním z hlavních důvodů, proč se k nám studenti tak rádi vracejí.

 

Jazykové kurzy pro skřivany i sovy
Buďte pány svého času. To vy si určíte, kdy se chcete vzdělávat. Vybírat můžete z ranních, odpoledních nebo večerních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny a španěštiny. 

 

Nahrazení zmeškané výuky
Nemůžete se zúčastnit některé lekce? Pokud to bude možné, zajistíme vám náhradní lekci v souběžném kurzu stejné pokročilosti nebo vám zašleme zápis probrané látky. V případě on-line výuky můžete až třikrát během jednohu kurzu získat záznam zmeškané lekce. 
 

On-line sekce pro studenty zdarma
Na našem webu vám bude k dispozici sekce pro studenty, kde naleznete spoustu užitečných odkazů a podkladů pro samostudium. 

 

Těšíme se na vás v kurzu!

Tým NJŠ

Další články

Změna otevírací doby v létě 2024

27. 6. 2024Číst více

S Nepustilem do prváku!

27. 5. 2024Číst více

Letní jazykové kurzy jsou tu!

14. 5. 2024Číst více

Jarní živé on-line kurzy 2024!

8. 4. 2024Číst více

Živé on-line kurzy leden 2024

1. 1. 2024Číst více

Vánoční nadílka
od Nepustila


26. 11. 2023Číst více

Logo N
 

Naše metoda funguje
jen ve spojení se
skvělými lektory