Živá on-line výuka od 9. 11. 2020

Nové tříměsíční on-line kurzy angličtiny a němčiny. Výuka v těchto kurzech bude probíhat 2x týdně v ranních nebo večerních hodinách.

Nově nabízíme on-line kurzy, které jsou v plném rozsahu vyučovány distančně formou videokonferencí. Průběh on-line kurzu je totožný s průběhem běžných lekcí, na které jste v naší jazykové škole zvyklí, s tím rozdílem, že nemusíte docházet do učebny a vše zvládnete z pohodlí svého domova.

 On-line kurzy angličtiny

 On-line kurzy němčiny

Nejčastěji kladené otázky:

V čem se on-line kurzy liší od běžných prezenčních kurzů?

Výuka v on-line kurzech probíhá úplně stejným způsobem jako v našich prezenčních kurzech. Koncept zůstává stejný a jednotlivé pokročilosti na sebe plynule navazují. Z on-line kurzu tedy můžete dále pokračovat do vyšší pokročilosti nebo si zopakovat stejnou pokročilost prezenční formou za sníženou cenu. Jediným rozdílem je to, že se vše odehrává formou videokonference ve virtuální učebně.

Jak výuka probíhá?

Vše se odehrává formou videokonference přes aplikaci Zoom. Ve virtuální učebně je lektor Nepustilovy jazykové školy společně s 5-10 studenty. Výuka trvá pouze 120 minut (narozdíl od 180 minut, jak je tomu v prezenčních kurzech). Lektor nejdříve vysvětlí gramatiku, která je následně procvičena drilovými cvičeními. 

Jaké je potřeba vybavení?

Pro připojení k on-line výuce jsou potřeba tři věci: dobré připojení k internetu, počítač, do nějž lze nainstalovat aplikaci Zoom, a funkční sluchátka. Webkamera je velkou výhodou jak pro studenty tak pro lektora, nicméně kurz lze absolvovat i bez ní. Máme k dispozici technickou podporu na telefonu, která Vám v případě nesnází poradí, jak se připojit.

 

Podívejte se, jak on-line výuka probíhala v jarních kurzech:

YouTube - drilování HAVE TO

YouTube - drilování KROKODÝL

JEDINÁ JAZYKOVÁ ŠKOLA V ČR S OPRÁVNĚNÍM PRO VÝUKU NEPUSTILOVOU METODOU

KVALITNÍ TÝM PROFESIONÁLNĚ VYŠKOLENÝCH LEKTORŮ

PROSTORNÉ, MODERNĚ VYBAVENÉ UČEBNY V CENTRU BRNA

PŘEHLEDNÝ A LOGICKÝ VSTUP DO JAZYKA

MOŽNOST NAHRAZENÍ ZMEŠKANÝCH HODIN

NAŠIMI KURZY PROŠLO DO DNEŠNÍHO DNE VÍCE NEŽ 70.000 SPOKOJENÝCH POSLUCHAČŮ