Výuka angličtiny

Výukové materiály, testy, recenze, diskuzní fórum a jiné.

HELP FOR ENGLISH - Angličtina na Internetu zdarma pro začátečníky i pokročilé. Na těchto webových stránkách najdete vše, co student angličtiny pro svůj život potřebuje, tedy rady jak se učit, diskuzní fórum, výukové materiály, testy, recenze knih, odkazy na jiné přínosné stránky a spoustu dalších informací. Příspěvky jsou tvořeny převážně zkušenými učiteli a lektory angličtiny. Stránky jsou v češtině a bez reklam a budou pro většinu z Vás asi ty nejvhodnější.

VITWARE - Software pro výuku angličtiny vytvořený Markem Vítem, zakladatelem stránek Help For English.

ENGLISH CLUB - Výuka angličtiny na Internetu zdarma, najdete zde vše, co student angličtiny potřebuje. Rady a cvičení na zlepšení mluvení, čtení, psaní a poslechu. Stránky jsou v angličtině.

LIVEMOCHA - Více než 13 miliónů zaregistrovaných účastníků si navzájem pomáhá naučit se 38 jazyků. Kurz angličtiny zdarma (a spousta dalších jazyků), oplátkou opravujete úkoly cizincům, kteří se chtějí naučit česky. Najdete si přátele z celého světa, můžete chatovat a žít si svoji virtuální realitu. Stačí se zaregistrovat, vybrat si jaké jazyky ovládáte a jaký další byste se chtěli naučit. Stránky jsou v angličtině.

LANGUAGE EXCHANGE - Na těchto stránkách si můžete najít rodilé mluvčí, kteří se chtějí naučit jazyk, který znáte. Navzájem si můžete s výukou češtiny a angličtiny pomáhat třeba přes Skype. Stránky jsou v angličtině.

TO LEARN ENGLISH - Testy, fórum, různá cvičení, přátelé na dopisování, audia, videa, reálie a spousta jiných zajímavostí. Stránky jsou v angličtině.

ASK ABOUT ENGLISH - Pokud máte nějaké otázky o angličtině, můžete použít tyto stránky, které vytváří Brit Matt Ford. Matt Ford žije a vyučuje v Praze. Stránky jsou v angličtině.

ENGLISH TOWN - Online English school. Výuka je zpoplatněna. Stránky jsou v angličtině.

EUROTALK - Interaktivní programy a videa na výuku mnoha různých jazyků. Jedná se o komerční stránky.

Aktuality

04. 01. 2022

NOVINKA - online kurzy od 16:45

Na vaše přání jsme vypsali odpolední online kurzy začínající v 16:45. Teď si u nás vybere již každý. Pro ranní ptáčata máme kurzy od 8:00, pro sovy od 20:00 a pro ty ostatní od...

01. 12. 2021

Vánoční tip na originální dárek

Nevíte co nadělit pod stromeček? Máme pro vás dárek, který potěší každého.

27. 11. 2021

Velká vánoční nadílka

Vánoční slevy na jazykové kurzy a produkty z naší dílny. Udělejte svým blízkým radost dárkem, který má trvalou hodnotu.

Všechny aktuality

JEDINÁ JAZYKOVÁ ŠKOLA V ČR S OPRÁVNĚNÍM PRO VÝUKU NEPUSTILOVOU METODOU

KVALITNÍ TÝM PROFESIONÁLNĚ VYŠKOLENÝCH LEKTORŮ

PROSTORNÉ, MODERNĚ VYBAVENÉ UČEBNY V CENTRU BRNA

PŘEHLEDNÝ A LOGICKÝ VSTUP DO JAZYKA

MOŽNOST NAHRAZENÍ ZMEŠKANÝCH HODIN

NAŠIMI KURZY PROŠLO DO DNEŠNÍHO DNE VÍCE NEŽ 70.000 SPOKOJENÝCH POSLUCHAČŮ