Týdenní kurz angličtiny - Chorvatsko ostrov Rab

Využijte jedinečnou nabídku kombinovaného kurzu angličtiny v krásném prostředí vily u Jaderského moře v termínu od 8.9. do 15.9. 2019

Rab je jednoznačně jedním z nejkrásnějších chorvatských ostrovů. Právem je nazýván perlou Jadranu a patří mezi to nejlepší, co Chorvatsko nabízí. Ostrov vyniká bohatou vegetací, členitým pobřežím, historickými památkami a krásným průzračným mořem. V úzkých uličkách starého města je vidět obraz staleté tradice středomořské kultury. Rab je mezinárodně uznávaným lázeňským místem s blahodárnými účinky pro alergiky a astmatiky a to především díky velkému množství vonných silic a éterických olejů. K dokreslení celé atmosféry se nad ostrovem rozprostírá nádherné panorama pohoří Velebit.

Ostrov Rab - Týdenní kurz     

 

Týdenní kombinovaný kurz Nepustilovou metodou pro chronické začátečníky

Termín: 8.9 - 15.9.2019

Cena: 6.900,- Kč (kurzovné) + 200 Euro (ubytování, úhrada na místě)

Přihláška

 

 

Cena zahrnuje:


Kurz Nepustilovou metodou

Celkový počet 45 hodin z toho 30hod gramatika a 15hod konverzace. Kurz je určen pro všechny zájemce od 12-ti let výše, kteří uspěšně zvládli rozlišovací test zde: Test pro chronické začátečníky Výuku povede zkušený lektor Nepustilovy jazykové školy.

Výuka:

- pondělí až sobota vždy  8:30 - 13:30 gramatika Nepustilovou metodou, 
- pondělí až sobota vždy 18.00 - 20.30 konverzace (studenti si v praxi procvičí získané znalosti gramatiky)

 

Ubytování na 7 nocí: 

Ubytování je poskytováno v apartmánech pro 2-6 osob, kde každý účastník bude mít k dispozici vlastní pokoj se společnou kuchyní a koupelnou. Pro skupiny možnost zajištění celého samostatného apartmánu. Nutno uvést do poznámky v přihlášce spolu se jmény všech osob.

Vila je umístěna přímo na soukromé pláži a je situována uprostřed tropické zahrady plné olivovníků, oleandrů, vinné révy a vzácných rostlin. Vzduch je provoněn levandulí a bujnou vegetací. Okolní les, to jsou především pinie, jejichž silice v kombinaci s mořským ozonem jsou balzámem pro organismus. Moře je krásně průhledné, kde pouhým okem je vidět podmořský svět. Noční koupání je díky svítícímu planktonu téměř magické. U domu se nachází písečná pláž, přístavní molo, parkoviště, bar a venkovní posezení s grilem. Pro milovníky výletů po moři je možnost využití starodávné rybářské bárky a soukromý ostrov Srednjak pro pikniky v panenské přírodě.

K dispozici je celkem pět samostatných, různě velkých a plně vybavených apartmánů. Všechny mají terasy s výhledem na moře. Celková kapacita domu je 16 až 20 osob.

 

 

 Více info o ubytování zde

Cena nezahrnuje:

Doprava: vlastní

Adresa: Supetarska Draga 377, 51280, Supetarska Draga, Chorvatsko. Doprava na ostrov je zajištěna téměř nepřetržitě lodním trajektem z městečka Jablanac. Parkování u vily zajištěno. Příjezd na místo v neděli 8.9.2019 během dne. Na místě bude čekat zástupce, který Vás ubytuje. 
Odkaz na mapu zde

 

Stravování: vlastní

Stravování je možné v přilehlých restauracích nebo využít vlastní kuchyně v apartmánu.

JEDINÁ JAZYKOVÁ ŠKOLA V ČR S OPRÁVNĚNÍM PRO VÝUKU NEPUSTILOVOU METODOU

KVALITNÍ TÝM PROFESIONÁLNĚ VYŠKOLENÝCH LEKTORŮ

PROSTORNÉ, MODERNĚ VYBAVENÉ UČEBNY V CENTRU BRNA

PŘEHLEDNÝ A LOGICKÝ VSTUP DO JAZYKA

MOŽNOST NAHRAZENÍ ZMEŠKANÝCH HODIN

NAŠIMI KURZY PROŠLO DO DNEŠNÍHO DNE VÍCE NEŽ 50.000 SPOKOJENÝCH POSLUCHAČŮ