Týdenní intenzivní kurz angličtiny pro chronické začátečníky

Termín: 25. 11. - 30. 11.
Rozvrh výuky: po - so, 8:00 - 17:00
Lektoři:
Místo konání: Kounicova 39, II.patro
Cena: 5 490 Kč

přihlásit se

 

Rab je jednoznačně jedním z nejkrásnějších chorvatských ostrovů. Právem je nazýván perlou Jadranu a patří mezi to nejlepší, co Chorvatsko nabízí. Ostrov vyniká bohatou vegetací, členitým pobřežím, historickými památkami a krásným průzračným mořem. V úzkých uličkách starého města je vidět obraz staleté tradice středomořské kultury. Rab je mezinárodně uznávaným lázeňským místem s blahodárnými účinky pro alergiky a astmatiky a to především díky velkému množství vonných silic a éterických olejů. K dokreslení celé atmosféry se nad ostrovem rozprostírá nádherné panorama pohoří Velebit.

Ostrov Rab - Týdenní kurz     

Cena zahrnuje:

Týdenní intenzivní kurz Nepustilovou metodou (gramatika + konverzace):

Výuka bude probíhat od pondělí do soboty. V dopoledních hodinách 8.30 - 13.30 bude probíhat výuka gramatiky Nepustilovou metodou. Ve večerních hodinách 18.00 - 20.30 bude probíhat konverzace, kde si studenti v praxi procvičí získané znalosti gramatiky. Výuku povede zkušený lektor. Celkový počet hodin 45x60min z toho 30 hodin gramatika a 15 hodin konverzace. Kurz je určen pro všechny zájemce od 12-ti let výše, kteří uspěšně zvládli rozlišovací test zde: Test pro chronické začátečníky 

 

Ubytování na 7 nocí ve vile Velimel: 

Ubytování je poskytováno v apartmánech pro 2-6 osob, kde každý účastník bude mít k dispozici vlastní pokoj se společnou kuchyní a koupelnou. Pro skupiny možnost zajištění celého samostatného apartmánu. Nutno uvést do poznámky v přihlášce spolu se jmény všech osob.

Vila je umístěna přímo na soukromé pláži a je situována uprostřed tropické zahrady plné olivovníků, oleandrů, vinné révy a vzácných rostlin. Vzduch je provoněn levandulí a bujnou vegetací. Okolní les, to jsou především pinie, jejichž silice v kombinaci s mořským ozonem jsou balzámem pro organismus. Moře je krásně průhledné, kde pouhým okem je vidět podmořský svět. Noční koupání je díky svítícímu planktonu téměř magické. U domu se nachází písečná pláž, přístavní molo, parkoviště, bar a venkovní posezení s grilem. Pro milovníky výletů po moři je možnost využití starodávné rybářské bárky a soukromý ostrov Srednjak pro pikniky v panenské přírodě.

K dispozici je celkem pět samostatných, různě velkých a plně vybavených apartmánů. Všechny mají terasy s výhledem na moře. Celková kapacita domu je 16 až 20 osob.

 

   

 Více info o ubytování zde

Cena nezahrnuje:

Doprava: 

Adresa: Supetarska Draga 377, 51280, Supetarska Draga, Chorvatsko. Doprava na ostrov je zajištěna téměř nepřetržitě lodním trajektem z městečka Jablanac. Parkování u vily zajištěno. Příjezd na místo v neděli 8.9.2019 během dne. Na místě bude čekat zástupce, který Vás ubytuje.

 

Stravování:

Stravování je možné v přilehlých restauracích nebo využít vlastní kuchyně v apartmánu.