On-line španělština

 

V našich on-line kurzech se připravíte na maturitu, pracovní pohovor nebo si jen splníte přání.

Průběh a obsah výuky v on-line kurzech španělštiny je stejný jako v našich oblíbených prezenčních kurzech pouze s tím rozdílem, že nemusíte docházet do učebny a vše zvládnete z pohodlí svého domova.
 

On-line kurzy španělštiny s výhodami, které jinde nenajdete

 

živá online výuka angličtiny  

Výuka Nepustilovou metodou   Učíme úspěšnou Nepustilovou metodou

Stejně jako v našich oblíbených prezenčních kurzech, tak i v on-line prostředí vás cizí jazyk naučíme pomocí Nepustilovy metody založené na logickém vysvětlení gramatiky a aktivním drilu. Díky tomu si své znalosti zafixujete a budete je používat automaticky, bez zdlouhavého přemýšlení. Naše metoda výuky je od roku 1994 opatřena ochrannou známkou a od jejího vzniku v roce 1983 už jí úspěšně prošlo přes 70.000 spokojených absolventů.

Jedinečná cena za kurz   Jedinečná cena 136 Kč / 60 minut výuky   (pasivní účast 91 Kč / 60 min)

Už jste si zkusili spočítat, kolik zaplatíte za 60 minut výuky v jazykové škole? U nás počítat nemusíte, je to pouhých 136 Kč za 60 minut. A využijete-li některou z našich akcí nebo slev, budete studovat anglicky ještě výhodněji! Sledujte náš Facebook.

On-line kurzy s férovým přístupem   On-line kurzy s férovým přístupem

Pokud máte pochybnosti nebo jste v on-line prostředí nováčci, objednejte si pouze 1. polovinu kurzu a poté se rozhodněte, zda budete pokračovat. Další možností je zvolit pasivní účast v kurzu za sníženou cenu. Uvidíte tak i uslyšíte kompletní výuku v celé délce s tím rozdílem, že se do ní nebudete aktivně zapojovat. Věříme, že budete spokojeni, tak jako naprostá většina našich klientů.

Až 3 studenti za jednu cenu   Až 3 posluchači za jedno kurzovné

Přizvěte kamarády, partnera nebo děti. Do výuky se za jedno kurzovné mohou zapojit až 3 účastníci (1 aktivní a 2 posluchači). Užijte si společné chvíle a radost ze získávání nových vědomostí.

Nahrazování zmeškané výuky   Nahrazení zmeškané výuky

Nemůžete se zúčastnit některé lekce? Zajistíme vám videozáznam. Tuto službu můžete využít během kurzu až třikrát. Další možností je náhrada zmeškané výuky v některém z paralelně běžících kurzů stejné úrovně nebo zaslání zápisu probrané látky.

Tým profesionálních lektorů   Výuku povede tým zkušených lektorů

Ve světě on-line jsme úspěšně odučili již desítky kurzů a získali spoustu kladných ohlasů ze strany studentů. On-line kurzy španělštiny se staly součástí naší stálé nabídky a vypisujeme je pravidelně pro různé stupně pokročilosti. Nadšení a profesionálně vyškolení lektoři jsou hlavním důvodem, proč se k nám studenti tak rádi vracejí.

Kurzy ráno, odpoledne i večer   On-line kurzy pro skřivany i sovy

Buďte pány svého času a prostoru. To vy si určíte, kdy a kde se chcete vzdělávat. Stačí připojení k internetu, počítač nebo mobilní telefon a sluchátka s mikrofonem. Navíc ušetříte čas a peníze za dopravu. Vybírat můžete z ranních, odpoledních nebo večerních on-line kurzů. 

Nejoblíbenější platforma ZOOM   Jednoduché připojení a technická podpora

Platforma ZOOM, kterou používáme k výuce, je přehledná a intuitivní. Před zahájením kurzu obdržíte jednoduchý návod k připojení a bude vám k dispozici naše technická podpora na telefonu. Každý lektor v úvodu provede také krátké zaškolení.

Výukové materiály s poštovným zdarma   Zaslání studijních materiálů s poštovným zdarma

Máme vlastní osvědčené výukové materiály pro španělštinu zpracované Nepustilovou metodou. V rámci on-line kurzů máte poštovné zdarma (platí pouze v rámci České republiky). Učebnice odesíláme prostřednictvím České pošty. Rádi vás také přivítáme v naší kanceláři, kde si můžete studijní materiály vyzvednout.

On-line sekce pro studenty zdarma   On-line sekce pro studenty

Na našem webu vám bude k dispozici sekce pro studenty, kde naleznete spoustu užitečných odkazů a podkladů pro samostudium. 

 

Online výuka angličtiny živá online výuka angličtina angličtina online  

 

Nejčastěji kladené otázky

V čem se on-line kurzy liší od běžných prezenčních kurzů?

Výuka v on-line kurzech probíhá úplně stejným způsobem jako v našich prezenčních kurzech. Koncept zůstává stejný a jednotlivé pokročilosti na sebe plynule navazují. Z on-line kurzu tedy můžete dále pokračovat do vyšší pokročilosti nebo si zopakovat stejnou pokročilost prezenční formou za sníženou cenu. Jediným rozdílem je to, že se vše odehrává formou videokonference ve virtuální učebně.

Jak výuka probíhá?

Kurz je realizován formou videokonference přes aplikaci Zoom. Ve virtuální učebně je lektor Nepustilovy jazykové školy společně s 5-12 studenty. Lektor nejdříve vysvětlí gramatiku, která je následně zafixována do podvědomí drilovými cvičeními. 

Jaké je potřeba vybavení?

Pro připojení k on-line výuce jsou potřeba tři věci: dobré připojení k internetu, počítač, do nějž lze nainstalovat aplikaci Zoom a funkční sluchátkaWebkamera je velkou výhodou jak pro studenty tak pro lektora, nicméně kurz lze absolvovat i bez ní. Máme k dispozici technickou podporu na telefonu, která Vám v případě nesnází poradí, jak se připojit.


Jak se připojím k on-line výuce?

Připojení je velmi snadné a zvládne ho opravdu každý. Stačí postupovat podle tohoto stručného návodu.

Rozlišovací testy

udělejte si test a zjistěte aktuální úroveň Vašich znalostí